Amazon Echo Dot 3. generace Sandstone

1 136 Kč
Na dotaz
Hlasový asistent Amazon Alexa, podporované OS: Android a iOS, pásma WiFi 2,4 GHz a 5 GHz, slouží k ovládání chytré domácnosti a přehrávání hudby, počet mikrofonů na snímání okolního zvuku: 4, podpora Spotify a 3,5mm audio výstup, US a UK distribuce, jazyk aplikace v angličtině a v němčině

Detailní informace

Detailní popis produktu

Amazon Echo Dot 3. generace 
Populární Amazon Echo smart assistent je nyní mnohem lepší. Přichází s novým reproduktorem a designem. Echo Dot je hlasově ovládaný chytrý reproduktor s asistentkou Alexou, vhodný do každé místnosti. Stačí říct, co potřebujete vědět, pustit muziku, slyšet zprávy, informace a další. Můžete také komukoliv zavolat nebo ovládat smart domácnost. Aplikace Alexa je kompatibilní s Fire OS, Android a iOS zařízeními a také přístupná prostřednictvím vašeho webového prohlížeče. Pár s druhým Echo Dot (3. gen) vytvoří stereofonní zvuk nebo se můžete připojit k vlastním reproduktorům přes Bluetooth či pomocí 3,5 mm audio výstupu.


Vždy pomůže Zjednodušte si doma svůj život. Ovládejte svým hlasem nastavení časovačů, přidávejte si věci do seznamů, vytvářejte si události v kalendáři a připomínky. Ptejte se na výsledky sportovních zápasů, kdy hraje váš oblíbený film, nebo na otevírací hodiny vaší oblíbené restaurace. Aktuální jazykové možnosti ovládání jsou angličtina, francouzština, němčina a japonština.


"Alexa, play top hits" Svým hlasem můžete pouštět hudbu od určitého umělce nebo i podle žánru, pomocí Amazon Music, Spotify a dalších streamovacích služeb. S dalšími zařízeními, která jsou kompatibilní s Echo, můžete svůj domov zaplnit hudbou. Můžete také poslouchat audioknihy přes Audible, podcasty, rádio stanice nebo spárujte Echo zařízení s kompatibilním TV na jeho ovládání. Některé funkce a služby mohou vyžadovat předplatné nebo jiné poplatky.


Ovládejte hlasem svou chytrou domácnost Zapněte světlo z postele, zapněte pomocí spínaných zásuvek kávovar na cestě do kuchyně, nebo ztlumte světla z gauče při sledování filmu, aniž byste zvedli prst. Nastavte termostaty, zamkněte dveře, vyhledejte televizní programy a ovládejte další funkce s kompatibilními připojenými zařízeními.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: