Nanoleaf Light Panels Expansion Pack (3 panels)

1 730 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
8.12.2020
LED světlo rozšiřující set pro Nanoleaf Light Panels, samostatně nefunkční, 3x 2W RGBW smart panel, 100-240V, životnost 25000h, teplé bílé světlo 3000K, 16.7 milionů barev, 100lm/panel, CRI >80, stmívatelné, možné ovládat pomocí Siri na svém iPhone, iPad, nebo Apple Watch hlasem (anglicky), kompatibilní s Amazon Alexa, Google Home a Apple HomeKit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nanoleaf Light Panels Expansion Pack - 3panely


Představujeme Vám inteligentní modulární osvětlovací systém. Nyní si můžete rozšířit svůj systém Nanoleaf Light Panels o další 3 panely. Panely systému Nanoleaf Light Panels umožňují vzájemné libovolné propojení mezi sebou, vytváření animací libovolné rychlosti, barevnosti a typů přechodů mezi nimi. Se systémem Nanoleaf Light Panels se z Vás stane světelný designér. Použijte Nanoleaf Light Panels jako kostky lega a redefinujte tak svůj životní prostor světlem!

Klíčové vlastnosti:

  • libovolné propojení panelů
  • vytváření animací
  • nastavení barvy
  • stmívatelné
  • 16,7 milionů barev
  • ovládání pomocí Siri
  • samostatně nefunguje, použití pouze dohromady s Nanoleaf Light Panels

Jak světlo působí na lidskou mysl

Většina lidí vnímá osvětlení interiéru pro jeho základní funkci: poskytnutí světla na místě, kde by jinak byla tma. Světlo má ale na člověka překvapující účinky spojené ve vnímání nás samých. Ovlivňuje úroveň naší energie, chuť soustředit se na něco a pocit štěstí. Stačí si vzpomenout na naši náladu během krásného slunného dne v porovnání se zimním zamračeným počasím. Nanoleaf Light Panels je interiérové osvětlení koncentrované na lidskou mysl. Nanoleaf Light Panels umožňuje nastavení barvy, jasu a pohybu světla přes světelné trojúhelníkové panely, které spolu komunikují. Panely se mohou dotýkat pouze svými rohy a dávají tak volnost rozmístění po interiéru a vaší kreativitě. Panely mohou být namontovány na jakýkoliv rovný povrch.

Podle Nanoleaf je tvorba produktů zelené technologie výzva místo kompromisu. Jejich design dává lidem radost z jejich používání a naši planetu dělá lepším místem pro život. Příběh Nanoleaf napsali tři nadšenci z Torontské univerzity, kteří odavahu být v něčem nejlepší přetavili do vývoje a nakonec úspěšné výroby nejefektivnější žárovky na světě s unikatním designem inspirovaným japonskými origami a neuvěřitelnou možností stmívat žárovku Nanoleaf Bloom jakýmkoliv vypínačem.

Obsah balení:

  • 3 × RGBW Smart panel
  • 3× propojovací konektor
  • 12 × lepící páska

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: