Athom Homey 2.0

Novinka
Značka: Athom
ZdarmaZdarma
homey 1
7 990 Kč
Do 48h
Můžeme doručit do:
27.2.2020

Centrální jednotka, kterou můžete ovládat celou svou chytrou domácnost. Athom Homey 2.0 umožňuje velmi pohodlné a jednoduché ovládání světel, žaluzií, spotřebičů, termostatu, zabezpečení, hudby aj. Je kompatibilní s více než 50 000 zařízeními různých značek, ovládá se i hlasem a jeho konektivita je velmi všestranná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vše je připojeno a snadno ovladatelné

Athome Homey 2.0 umožňuje zapojit všechna vaše bezdrátová a inteligentní zařízení do jednoho, snadno použitelného a inteligentního systému. Ovládejte celý svůj dům pomocí bezplatné aplikace pro Android a iPhone a nechte všechna vaše zařízení spolupracovat v harmonii bez ohledu na značku nebo technologii. Homey spojuje všechna tato zařízení, takže je můžete snadno ovládat. Chcete-li zapnout osvětlení nebo doma přehrát oblíbenou hudbu, použijte Homey.

Domov bez dálkových ovladačů

Představte si domov, který vás poslouchá. Domov, který dělá přesně to, co chcete a stará se o sebe. Homey to dělá pro vás připojením všech vašich zařízení inteligentním způsobem. Jejich ovládání se stane jednodušším a z jednoho místa.

Celý dům v kapse

S bezplatnou aplikací Homey Smartphone pro iOS a Android můžete vždy přistupovat do svého domu odkudkoliv na světě. Přijímejte upozornění na cestách ze snímačů, zvonků, kontrolních světel, alarmových systémů a termostatů - ať jste kdekoli. Je to jako byste byli vždy doma. Zeptejte se Homey na stav termostatu na cestě domů. Vyžaduje se Wi-Fi připojení s přístupem na internet pro Homey.

Váš domov, vaše pravidla

Přidejte nějaká hesla s vlastními scénami, tzv. Flows. Pomocí snadno použitelného editoru scén (Flows editor) můžete vytvořit pravidlo stylem "Pokud to, pak to", které učí Homey, co má pro vás udělat. Pokud budete sledovat večer TV, ztmavte světlo. Přehrávejte svou oblíbenou hudbu, když deaktivujete alarm při návratu domů. Když se dostanete do postele, vypněte ve svém domě všechna světla. Nechte zapnout světlo na chodbě, když zazvoní zvonek.

Nekonečné možnosti a svoboda

Homey komunikuje s různými bezdrátovými technologiemi, domluví se s tisíci zařízení a službami, s IFTTT podporou a denně se přidávají další přes otevřenou platformu společnosti Homey. To vám dává možnost vždy zvolit zařízení, které chcete - nyní i v budoucnosti! S Homey Apps jsou nová zařízení integrována s jedinečnou rychlostí. Vložte do svého domu život s nekonečnými možnostmi Homey Smart.

Technické vlastnosti Homey 2.0

• Procesor Single Core 1 GHz CPU
• 512 MB RAM

Bezdrátové připojení:
• Wi-Fi 802.11b/g/n 2,4 GHz
• Bluetooth® 4.0 Low Energy
• ZigBee 2,4 GHz
• Z-Wave Plus
• 433 MHz
• 868 MHz
• infračervený přijímač
• Infračervený vysílač (6 x IR dioda)

Rozměry: ⌀ 12 cm
Audio výstup: interní reproduktor, 3,5 mm stereo jack, Bluetooth A2DP
Napájení: přes adaptér 100 - 240 V/5 V, 2 A
Napájecí kabel: USB A do mini-USB B, 1,8 m

 

Homey - Everything at home connected

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: