POPP KeyFob

1 270 Kč
Na dotaz
Možnost bezdrátového ovládání Vašeho Z-Wave zařízení.

  • Pracuje jako Primární nebo Sekundární kontroler
  • Ovládání až 4 různých skupin Z-Wave zařízení
  • Lehký a šikovný
  • Spouští Scény a Rozvrhy
  • Mód Dětské Bezpečnosti
  • Zabezpečená komunikace
  • Z-Wave Plus Certifikace

Detailní informace

Detailní popis produktu

Z-Wave ovladač Popp Key Fob Kontroler


Popp Key Fob Kontroler (KFOB-C) je čtyřtlačítkový Z-Wave ovladač. Toto zařízení je navrženo pro dálkové a bezdrátové ovládání Z-Wave zařízení u Vás doma.
Čtyři tlačítka na zařízení mohou být použity pro ovládání zařízení jako jsou vypínače, stmívače, termostaty nebo dveřní zámky. Popp Key Fob Kontroler je kompaktní lehké zařízení a to z něj dělá velikého pomocníka, který je snadno použitelný.

Ovládejte Z-Wave zařízení

Popp Keyfob kontroler můžete použít jako primární nebo sekundární ovladač až 4 různých skupin Z-Wave zařízení ve vašem domě. Při vnitřním použití je jeho dosah cca 20 metrů.

Spouštění scén:

Popp Key Fob Kontroler je vhodný pro použití Vámi definovaných scén v řídící jednotce. Jednoduché spouštění scén Vám tak nabízí vytvoření sofistikované domácí automatizační konfigurace s řadou dalších Z-Wave zařízením, jejichž chování můžete nastavit podle vybrané situace s možností Vaší kontroly.

Bezpečnostní dětský mód

Keyfob s podporou módu dětské pojistky zajistí aby všechny definované úkony a scény byly vypnuté. Tento bezpečnostní mód se Vám může hodit, pokud je ve Vaší domácnosti mnoho dětí a nechcete aby ovládali chytrou domácnost.

Komunikujte bezpečně

Popp Keyfob kontroler používá vylepšené bezpečnostní protokoly na bezpečnostní komunikaci se Z-Wave zařízeními ve vaší chytré domácnosti.
Rozšířené bezpečnostní vylepšení jsou tak revencí před tím, aby někdo nezneužil Vaši chytrou domácnost. Budete tak v bezpečí, že připojené Z-Wave zařízení ve vašem domově pracují tak jak mají.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: