Samsung Galaxy Watch Active SM-R500 Black - bazarové zboží

6 534 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.1.2022

Detailní informace

Detailní popis produktu


Kombinace elegance a inteligence – to jsou chytré hodinky Samsung Galaxy Watch Active SM-R500 Black, které najdete v široké nabídce společnosti Kim Group. Hodinky vám poslouží jako elegantní doplněk k jakémukoliv oblečení. Navíc můžete libovolně měnit ciferníky i řemínky.


Tyto chytré hodinky se stanou vaším společníkem při vašich aktivitách. Jsou skvělým strážcem vašeho zdraví. Sledují doslova každý váš krok a zobrazí vám všechny důležité hodnoty a tím i přehled, co je třeba zlepšit. Pokročilé senzory sledují vaše tempo a poradí vám, jak zlepšit svůj výkon. Bedlivě sledují také váš srdeční tep. Pokud vaše hodnoty nejsou v pořádku, okamžitě vám nabídnou dechová cvičení, čímž vám pomohou zbavit se stresu. Hodinky rovněž monitorují průběh i kvalitu vašeho spánku.


Výborně si rozumí s vaším smartphonem, což jim propůjčuje schopnost posílat textové zprávy a sledovat notifikace. Hodinky se mohou pochlubit velkou výdrží baterie, která vydrží bez nabití až 45 hodin. Pokud se vybije, můžete jí pomocí svého chytrého telefonu i nabít.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré hodinky a náramky
Barva: Silver

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: