Xiaomi Mi Motion Sensor

399 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
2.3.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hledáte spolehlivého hlídače, který bude za příznivou cenu 24 hodin denně hlídat vaši domácnost i vašeho domácího mazlíčka? Pro Xiaomi Mi Motion Sensor jsou tyto úkoly snadné. Tento multifunkční pomocník umí nejen výborně hlídat.
Hlídač, kterému nic neunikne
Xiaomi Mi Motion Sensor je bdělý hlídač, kterému neunikne žádný pohyb. Moderní technologie pyroelektrického infračerveného snímání mu propůjčuje schopnost s naprostou přesností rozeznat pohyb člověka i zvířete. Jedná se o vysoce přesný speciální princip detekce tepla a způsobu pohybu. Tato technologie umožňuje snímači přesně detekovat pohyb až na vzdálenost 7 m, a to až v úhlu 170°. Jeho doba odezvy je úžasných 15 ms.
Xiaomi Mi Motion Sensor – váš multifunkční pomocník
Xiaomi Mi Motion Sensor umí nejen výborně hlídat. Může se stát i členem vaší chytré domácnosti.  Výborně si totiž rozumí s vaším smartphonem. Propojíte-li pomoci mobilní aplikace Mi Home tento senzor s dalšími členy své chytré domácnosti, můžete zautomatizovat činnost některých svých domácích přístrojů. Umístíte-li například senzor na vhodné místo ke své posteli, můžete si v aplikaci nastavit automatické zapnutí topení při vstupu do ložnice.
Instalace je tak snadná
Instalace tohoto multifunkčního pomocníka je velice jednoduchá. Můžete ho umístit kamkoli. Nemusíte nic vrtat, součástí výbavy Xiaomi Mi Motion Sensor je samolepící mechanismus. Stačí pouze strnout ochrannou fólii a přilepit tohoto pomocníka, kam potřebujete. Zařízení výborně drží na zdi, na stropě, lze ho postavit i na stůl či jiný kus nábytku. Jeho minimalistický design a neutrální bílá barva výborně zapadnou do každého interiéru.

 

Klíčové vlastnosti:

  • Technologie pyroelektrického infračerveného snímání
  • Přesná detekce pohybu
  • Kompatibilní s Android 4.4, iOS 9.0 a vyšší
  • Snadná instalace
  • Minimalistický design, který se hodí do každého interiéru

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré příslušenství
Barva: Bílá
Detekční úhel: 170°
Detekční vzdálenost: 7 m
Hmotnost: 0,02 kg
Kompatibilita: Android 4.4, iOS 9.0 a vyšší
Odezva: 15 ms
Rozměry: 30x30x33 mm
Technologie pyroelektrického infračerveného snímání: ANO
Životnost baterie: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: