Xiaomi Mi Power Strip white

355 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
22.9.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xiaomi Mi Power Strip není jen obyčejný prodlužovací kabel se třemi zásuvkami. Toto multifunkční zařízení, které najdete v pestré nabídce společnosti Kim Group, je také nabíječkou, obsahující tři USB porty, které podporují rychlé nabíjení. Nechybí ani tři konektory evropského typu (F).

Změť kabelů na stole či pod stolem je minulostí. S tímto multifunkčním zařízením můžete napájet několik zařízení současně. Kromě elegantního designu vás upoutá tlačítko, kterým můžete ovládat přísun proudu do všech připojených zařízení. Samozřejmostí jsou čtyři protiskluzové plošky, které najdete na spodní straně zařízení.

Tento adaptér je jedinečný nejen svou multifunkčností a výkonem, činícím 2500 W. Na rozdíl od obyčejných prodlužovacích kabelů neobsahuje ani nejmenší část materiálu navíc.

Společnost Xiaomi myslela také na bezpečnost provozu tohoto zařízení. Jeho bezešvé tělo je vyrobenu z plastu, který nehoří ani při teplotách 750°C. Otvory pro zástrčku jsou vybaveny speciálními ochrannými destičkami, které se otevírají jen při dostatečném zatlačení, což zabraňuje náhodnému úrazu elektrickým proudem. V zařízení je zabudována také ochrana před elektrickým přetížením, která v případě ohrožení vypne napájení. Tím zabrání zkratu nebo dokonce i vzniku požáru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré příslušenství
Délka kabelu: 140 cm
Hmotnost: 440 g
Koncovka napájecího adaptéru: EU
Materiál: ABS
Napětí: 250V
Počet napájecích USB vstupů: 3
Počet napájecích zdířek: 3
Proud/výkon: 3.1A/0.5W
Rozměry: 26,5 cm × 4,8 cm × 4 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: