Xiaomi Mi Smart Kettle - chytrá varná konvice (16126) - bazarové zboží

969 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.1.2022

Detailní informace

Detailní popis produktu


XIAOMI MI SMART KETTLE není klasická rychlovarná konvice. Tato rychlovarná konvice je chytrá. Díky aplikaci MI Home s ní můžete komunikovat přes technologii Bluetooth.

Naprostou samozřejmostí je elegantní design i výkon, který činí úctyhodných 1. 800 W. Konvice přivede vodu do varu během pěti minut. Vděčí za to schopnosti ohřívat vodu rovnoměrně odspodu nahoru. Díky LED světlu s indikací teploty vody můžete stále sledovat teplotu vody. Tato vlastnost se hodí zejména, pokud potřebujete ohřát vodu na určitou teplotu.

Společnost Xiaomi myslela také na bezpečnost, proto vybavila všechny součásti, které přijdou do styku s vodou, nerezovou ocelí. Tato ocel se vyznačuje snadným čistěním i odolností vůči korozi, opotřebení i zápachu. S touto konvicí se neopaříte, o to se postará její dvouvrstvé tělo a víko s tlumeným otevíráním, což znamená, že se otevře pod úhlem 30°.

Doporučuje se po použití odpojit rychlovarnou konvici od elektrické energie kvůli riziku vzniku požáru. U této chytré konvice od společnosti Xiaomi to však není potřena. Po té, co dojde k bodu varu vody, se totiž automaticky vypne a odpojí od elektrické energie. Odpojí se také v případě, že v ní bude nedostatek vody nebo v ní nebude dokonce žádná voda.

 

Tato elegantní, chytrá konvice se pyšní také velkou životností i tepelnou izolací, kterou zajišťuje vysoce kvalitní termostat STRIX, používaný do rýžovarů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: