Xiaomi Mi Smart Plug Zigbee

539 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
5.3.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Otevřete dveře a ihned se rozsvítí světlo, ráno na vás čeká uvařená káva, odejdete z místnosti a automaticky se zhasne světlo – to vše je možná s chytrou zásuvkou Xiaomi Mi Smart Plug Zigbee. Na první pohled vás nijak neohromí, vypadá totiž jako obyčejná zásuvka. Komunikace pomocí protokolu Zigbee z ní však dělá chytrou zásuvku, která vám umožní ovládat domácí spotřebiče na dálku. Stačí ji spárovat s Mi Control Hubem a připojit k Zigbee. Do ní zapojené spotřebiče můžete na dálku zapínat, vypínat, nastavit jim časový plán spínání, automatizovat je.
 Tuto chytrou zásuvku můžete ovládat hlasem pomocí virtuální asistentky Alexy nebo Google Assistant. Lze jí také spárovat se smartphonem a ovládat pomocí mobilní aplikace Mi Home. S Xiaomi Mi Smart Plug Zigbee ušetříte chytře elektrickou energii. Zásuvka vám sama ukáže, kde můžete snadno ušetřit. Monitoruje vaši spotřebu proudu v reálném čase a nabídne vám podrobný přehled o vaší spotřebě. Díky tomu vidíte, kdy daný spotřebič běží zbytečně a můžete tomu zabránit.

Společnost Xiaomi myslela také na bezpečnost a opatřila zásuvku ochranným senzorem. V případě překročení teploty nad bezpečnou hranici automaticky přeruší napájení a pošle vám zprávu. Díky bezpečnostní závěrce je Xiaomi Mi Smart Plug Zigbee bezpečná pro děti i domácí zvířata.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré příslušenství
Barva: White
Hmotnost: 127,5g
Kompatibilita: Android 4.4 a vyšší, iOS 8.0 a vyšší
Komunikační protokol: Zigbee
Maximální zatížení: 10 A / 2300 W
Provozní napětí: 220–240 V 50/60 Hz
Provozní teplota: 0–35 °C
Rozměry: 60 × 60 × 58,5 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: