Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush - elektrický zubní kartáček - bazarové zboží

851 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
20.1.2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Čištění zubů nepatří mezi zábavné činnosti, naopak se jedná o otravnou povinnost.

Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush - elektrický zubní kartáček, který najdete v pestré nabídce společnosti Kim Group, vám však zaručí, že čištění zubů bude pro vás zábavou. Propojíte-li tento kartáček s mobilní aplikací, získáte dokonalý přehled o vyčištění vašich zubů. Nechybí ani skóre každého čištění a celkové statistiky. Mobilní aplikace vám umožňuje také nastavit si délku a intenzitu čištění. Na kartáčku najdete také tlačítko, které vám umožní přepínat mezi standardním, jemným nebo osobním režim, který si sami nastavíte.

Výkonný pohon znamená perfektní výkon, a v případě elektrického zubního kartáčku velice silný čistící efekt. Tento kartáček společnosti Xiaomi je vybaven výkonným magnetickým levitačním motorem, který vydá více než 31 000 vibrací za minutu. Výsledkem je dokonale vyčištěný chrup.

 

O dokonale vyčištěný chrup se postará nejen vysoce výkonný motor. Nemalou zásluhu má na tom také inovativní kartáčková hlavice. Jejím charakteristickým znakem je nejen vysoká hustota štětin, obroušených do kulatého tvaru a šetrnost vůči zubům. Díky nulovému obsahu kovů je odolná vůči rezivění a usazování nečistot. Kartáček se může pochlubit také funkčním designem, dlouhou výdrží baterie i jejím snadným nabíjením.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: