Xiaomi Roborock S6 Max V Black

11 799 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
19.10.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Robotický vysavač Xiaomi Roborock S6 Max V je zcela samostatný, ke své práci nepotřebuje vaši přítomnost. Po spárování se smartphonem ho lze ovládat na dálku pomocí aplikace Mi Home. Můžete mu zadat úkoly i kontrolovat jeho práci.

 Senzory LIDAR a stereokamera mu umožňují dokonalou orientaci v interiéru. Neomylně pozná překážky na cestě, odhadne jejich polohu i velikost. Systém víceúrovňového mapování mu propůjčuje schopnost rozpoznat různá patra vašeho domu, díky čemuž se tento chytrý robotický uklízeč dokonale přizpůsobí všem typům místnosti i prostoru, Nechybí ani možnost v každém patře definovat úklidové no-go zóny. Přestože během práce skenuje váš interiér, je zaručená ochrana vašeho soukromí. Veškeré obrázky slouží vysavači pouze pro jeho práci, ihned po svém pořízení jsou smazány.

 Xiaomi Roborock S6 Max V podává skvělý výkon, jeho motor vládne sací silou neuvěřitelných 2500 Pa. Ke své práci nepotřebuje světlo, jeho vysoce kvalitní infračervený systém mu umožňuje vidět i ve tmě. Tento robotický vysavač umí nejen dokonale vysát, neméně skvěle umí i mopovat. Součástí jeho výbavy je čip Qualcomm APQ8053, který z něho dělá inteligentního robotického pomocníka. Umí nejen automaticky upravit průtok vody, díky čemuž podlaha nebude po mopování mokrá. Disponuje také funkcí inteligentní detekce koberců, nestane se, že by začal mopovat koberce.

 Tento robotický uklízeč vydrží na jedno nabití pracovat úctyhodných 180 minut. Pokud se jeho baterie vybije, sám zajede k nabíjecí stanici a po nabíjení pokračuje tam, kde skončil.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré příslušenství
Barva: Černá
Baterie: Li-ion
časovač: ANO
Dálkové ovládání: ANO
Doba nabíjení: 180 minut
Doba provozu: až 180 minut
Filtrace: HEPA filtr
Floor plan: ANO
Funkce magnetické pásky: ano, přes mobilní aplikaci
Hlučnost: 67 dB
Hmotnost: 3,6 kg
Kapacita baterie: 5200 mAh
Možnost mopování: ANO
Načasování úklidu: ANO
Název aplikace: Mi Home Android/iOS
Objem odpadní nádoby: 0,46 l
Objem zásobníku na vodu: 300 ml
ovládání přes telefon: ANO
Počet programů: 14
Podporované typy povrchů: všechny
Překonání překážky: 2 cm
Rozměry (šířka x hloubka): 35 x 35,3 x 9,65 cm
Sací výkon: 2500 Pa
Virtuální zábrana: ANO
výška: 9,65 cm
Wi-Fi: ANO
Zásobník na vodu: ANO
Zone clearing: ANO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: