Xiaomi Soocas X3, sonický zubní kartáček, Black - bazarové zboží

1 333 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.1.2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

Není pochyb o významu zdravého chrupu. Již malé děti se učí čistit pravidelně si čistit zuby. Sonický zubní kartáček není na našem trhu žádnou výjimkou. Sonické zubní kartáčky patří k běžnému životu i do pestré nabídky společnosti Kim Group. Jedním z nich je Xiaomi Soocas X3, sonický zubní kartáček Black.

Sonická technologie je doslova revolucí v čištění zubů. Zajistí až 8 x vyšší frekvenci pohybu. Zvukové vlny, vytvářené magnetickým motorem dokážou rozvibrovat hlavu kartáčku frekvenci 37,200  pohybů za minutu s tlakovou silou 220 g / cm. Výsledkem je mnohem efektivnější čištění zubů než s elektrickým zubním kartáčkem nebo dokonce tím obyčejným.

Sonický zubní kartáček je současně velice šetrný vůči zubní sklovině. Odstraňování zubního plaku, které bývá problematické je s tímto chytrým kartáčkem snadné. Spárujte ho se svým smartphonem a na aplikaci Mi Home sledujte detailní informace o čištění zubů. Pokud nastal čas na výměnu hlavice, aplikace vás na to upozorní.

Akumulátor kartáčku disponuje kapacitou 1000 mAh, což stačí až na měsíc intenzivního čištění. Samozřejmostí je ochrana proti poškození vodou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré příslušenství
Barva: Black
Dětské: NE
Hmotnost: 0.113 kg
Počet pulzů za minutu: 31000
Quadpacer: NE
Rozměry (šířka x výška x hloubka): 2.85 cm x 18.75 cm x 2.85 cm
Snímač tlaku: NE
Timer: ANO
Typ: sonický
Ústní sprcha: NE
Zdroj energie: aku (Li-ion)
Způsob napájení: dobíjecí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: