Xiaomi Supercube Giiker iS3 - Chytrá Rubikova kostka

1 199 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
22.6.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kdo by neznal Rubikovu kostku! Xiaomi Supercube Giker IS3 se však té klasické podobá pouze svým vzhledem. Jedná se o chytrou magnetickou kostku, která si výborně rozumí s vaším smartphonem i počítačem. Je vybavená senzory, díky nimž můžete v aplikaci Supercube sledovat všechny její pohyby. Aplikace pracuje v operačních systémech Android a iOS. Lze si jí stáhnout na Google Play nebo App Store. Po jejím spuštění lze kostku připojit přes Bluetooth.

 Aplikace prokáže dobrou službu začátečníkům i pokročilým řešitelům. Začátečníky naučí základům řešení kostky. Pro pokročilé řešitele je k dispozici víceúrovňový tutoriál, který se jich ptá, co se naučili po každém kroku. Po úspěšném zvládnutí postupu řešení následuje zlepšení času, přičemž čas začíná prvním pohybem nebo odpočítáváním. Na displeji či na monitoru se vám zobrazí skutečný stav i každý pohyb kostky v reálném čase. To vám umožní vidět váš pokrok.

 

To není vše. Aplikace má pro vás připraveny různé hry, ve kterých bude vaším úkolem například znovu vytvořit předdefinované vzorce nebo zasáhnout klesající noty otáčením jedné z šesti stran. Hry jsou rozmanité, jedno však mají společné, jsou zábavné a skvěle procvičí váš mozek. Nevšední zážitek při hraní her či skládání kostky vám nezkazí vybitá baterie. Její kapacita vydrží na jedno nabití až 30 hodin.Opět jí nabijete přiloženým adaptérem.

 

Xiaomi Supercube Giker IS3 se liší od běžné Rubikovy kostky i barvami. Červenou stranu kostky nahradila růžová a zelená barva přechází do jasně tyrkysové.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: