Danfoss Link HC 5 (014G0103)

8 469 Kč –22 %
Danfoss Link HC 5 (014G0103)
8 469 Kč –22 % 6 606 Kč
Na dotaz
Bezdrátový regulátor teplovodního vytápění Danfoss Link™ HC5 řídí systémy teplovodního podlahového vytápění.
Systém nabízí širokou škálu rozšířených funkcí pro optimální komfort a úsporu energie s regulací teploty jednotlivých místností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezdrátový regulátor teplovodního vytápění Danfoss HC5


Systém Danfoss nabízí širokou škálu rozšířených funkcí pro optimální komfort a úsporu energie s regulací teploty jednotlivých místností. Pět samostatných okruhů, výstup pro ovládání čerpadla a kotle, dvoustavové nebo PWM řízení, vstup pro změnu režimu (vytápění/chlazení). To vše a mnohem více vám poskytne regulárotr teplovodního vytápění Danfoss HC5.
Užijte si příjemnou teplotu, na vašem oblíbeném místě, ve vaší domácnosti.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vytápění budoucnosti, to je Systém Danfoss LinkOvládejte vytápění domova odkudkoliv. Systém Danfoss Link vám to umožní! Jedná se o systém, díky kterému snadno ovládnete jak elektronické radiátorové termostaty, tak podlahové vytápění. Navíc budete vždy informování o stavu vytápění, díky aplikaci Danfoss Link App.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Buďte informovaní 24/7Mějte jistotu, že teplota zůstane vždy taková, jakou ji chcete mít! Danfoss Link je bezplatná aplikace, kterou snadno a bezplatně nainstalujete na mobilní telefon s operačním systémem OS či Android. S její pomocí bude váš domov teplý a útulný, i když přijdete domů dřív, než bylo v plánu.
Aplikace pro OS iOS ke zstažení zde.
Aplikace pro OS Android ke stažení zde.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Užívejte si maximálního pohodlí
  • Zlepšete kvalitu vašeho života se spojenými řešeními vytápění a výrazným omezením spotřeby energie.
  • Upravte si systém vytápění tak, aby přesnou regulací teploty vyhovoval vašemu každodennímu režimu pro zajištění komplexního komfortu.
  • S chytrými funkcemi, jako je „Dovolená“ nebo „Pozastavit vytápění“, lze chod systému snadno upravit ve chvílích, kdy život neproběhne dle každodenního plánu.
  • Provádějte úpravy prostřednictvím vašeho chytrého telefonu pomocí bezplatné aplikace Danfoss Link App.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnostiBezdrátová obousměrná komunikace v pásmu 868 MHz. Výstup NO nebo NC (nastavuje se centálně pro všechny výstupy). 4V výstupy s ochranou proti zkratu, indikační LED pro každý kanál. Snadné upevnění různých typů kabelů servopohonů, odlehčení tahového napětí. Ovládání dvoustavové (Zap./Vyp.) nebo pomocí PWM. Funkce vlastní automatické diagnostiky s hlášením chyb. Dva bezpotenciálové výstupy pro řízení čerpadel a kotlů. Vstup pro vytápění/chlazení a pro režim přítomnosti/nepřítomnosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: