Oral-B Vitality KIDS Star Wars dětský elektrický kartáček s plastovým kelímkem

699 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
22.9.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oral – B Vitality Kids Star Wars dětský elektrický kartáček s plastovým kelímkem je určený pro dětské zoubky. Mohou ho používat děti od 3 let. Kulatá kartáčová hlavice je vyrobená na míru malým dětským ústům. Její extra měkká vlákna jsou šetrná vůči dětským zoubkům.

V kartáčku se skrývá dvouminutový časovač rozdělený na čtyři 30 sekundové úseky. Během jediné minuty vykoná 7 600 oscilačně-rotačních pohybů. Na výběr máte ze dvou režimů. Režim Senzitive (jemný) zajišťuje jemné a současně důkladné čištění citlivých oblastí. Režim Daily Clean (běžně čistící) je standardní režim používaný pro každodenní čištění zubů.

S kartáčkem Oral – B Vitality Kids Star Wars je čištění zubů nejen dokonalé, nýbrž i zábavné. Jeho rukojeť je zdobená čtyřmi samolepkami s motivem Disney Star Wars. O zábavné čištění zubů se však postará aplikace Disney Magic Timer. V aplikaci se dětem během čištění zubů objevují oblíbené postavičky. Děti během čištění zubů odkrývají tajný obrázek. Čím častěji si čistí zuby, tím větší mají možnost získat různé odměny a odznaky. Součástí aplikace je praktický kalendář, který umožňuje rodičům sledovat pokroky své ratolesti v čištění zubů. Potěší také velká kapacita baterie, díky níž lze kartáček používat na jedno nabití až 5 dní.

Ke kartáčku je přibalen dárek v podobě praktického plastového kelímku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické kartáčky
Barva: Mix barev
časovač: ANO
Hmotnost: 0,492 g
Nastavitelná rychlost: NE
Počet programů: 2
Režim zubního kartáčku: Denní čištění, Citlivé zuby
Rozměry (šířka x výška x hloubka): 19 cm x 24, 2 cm x 5,2 cm
Rychlost zubního kartáčku: 7600 pohyb/min
Smart: ANO
Tlakový senzor: ANO
Určení zubního kartáčku: Pro děti
Zdroj napájení: AKU

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: