Xiaomi Mi Smart Electric Toothbrush T500 Bílá

749 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
22.6.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vaše zuby jsou vaší vizitkou, to je jedním z důvodů, proč je dobré o ně náležitě pečovat. Elektrický zubní kartáček Xiaomi Mi Smart Electric Toothbrush T500 se dokonale postará o jejich kvalitu. Odstraní až sedminásobné množství plaku oproti klasickému zubnímu kartáčku, čímž zabrání vzniku zubního kazu. Již po dvou týdnech jsou vaše zuby bělejší a zdravější.

Za silným výkonem tohoto zubního kartáčku stojí elektromotorek druhé generace, který vibruje 31 000 krát za minutu. Kartáček je současně šetrný vůči vašim zubům a dásním. Kartáček si sám hlídá úroveň tlaku, tlačíte-li na něho příliš, jeho motorek automaticky sníží sílu vibrací a rozsvítí kontrolku, čímž předejde poškození dásní. Větší bezpečnost čištění zajišťuje také protiskluzový povrch kartáčku a jeho kvalitní měkké štětiny DuPont. Oceníte také výdrž jeho baterie i odolnost vůči vodě podle standardu IPX7.

Tento chytrý zubní kartáček nabízí tři čistící režimy. Režim Standard se používá pro každodenní čištění zubů, režim Soft je určen pro čištění citlivých zubů, poslední režim si můžete nastavit podle svých potřeb.

Propojením kartáčku s vaším smartphonem můžete sledovat v mobilní aplikaci pravidelnost čištění zubů i měnit čistící režimy podle vašich potřeb. Aplikace dohlédne na správné čištění zubů, pokud si zuby nečistíte dostatečně pečlivě, upozorní vás na to.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické kartáčky
časovač: ANO
Funkce: Bluetooth, Časovač, Tlakový senzor
Mobilní aplikace: ANO
Odolnost vůči vodě: ANO, IPX7
Počet kmitů: 31 000 vibrací/min
Počet režimů: 3
Typ: sonický
Určení: Pro dospělé
Výdrž na jedno nabití: 18 dni

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: