Xiaomi Soocas X3U White

873 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
22.10.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čisté a bílé zuby jsou nejen vaší vizitkou, jsou také znamením zdravého chrupu. O ten vám pomůže pečovat elektrický zubní kartáček Xiaomi Soocas X3U White. Tento kartáček disponuje sonickou technologií s vysokou frekvencí, která mu umožňuje generovat až 40 000 pohybů za minutu. Takové extrémní rychlosti nedokážou odolat nečistoty ani velice odolný zubní plak. K dispozici máte čtyři režimy čištění: Cleaning mode, hluboké čištění, které odstraňuje zubní plak, Sensitive mode, šetrné čištění, Hand mode pro masáž a čištění jazyka a Whitening mode, režim pro zářivý úsměv.
Xiaomi Soocas X3U jsou tři zubní kartáčky v jednom. Kartáček Whitening brush zajišťuje hluboké čištění, které odstraní trvalé skvrny zubů způsobených například kouřením. Kartáček Mini brush je vybaven měkkými štětinami DuPonds, určenými pro péči o citlivé nebo bolavé zuby a oteklé dásně. Kartáček Fresh breath brush slouží k vyčištění jazyka a osvěžení dechu. Prodejní balení obsahuje pouze jednu hlavici, výše uvedené možnosti hlavic jsou jako volitelné příslušenství a objednávají se zvlášť.
Elektrický zubní kartáček je poháněn integrovaným akumulátorem s kapacitou 1000 mAh, která vám vydrží bez nabití až 25 dní běžného provozu. Podpora rychlého nabíjení umožní baterii plně nabít za pouhé čtyři hodiny.
Xiaomi Soocas X3U můžete bez obav umýt vodou, disponuje totiž stupněm odolnosti vůči vodě IPX7. Kromě toho je vybaven několika vrstvami kompozitního materiálu, který ho chrání před plísněmi. Jeho povrch z ochranného nano materiálu zaručí snadné a příjemné uchopení bez klouzání v dlani. Samozřejmostí je možnost spárování se smartphonem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické kartáčky
Barva: White
Frekvence vstupního střídavého napětí: 50/60 Hz
Kapacita baterie: 1000 mAh
Nastavitelná rychlost: ANO
Odolnost proti vodě: IPX7
Odolnost vůči vodě: IP)IPX7
Počet čisticích programů: 4
Typ produktu: sonický zubní kartáček
Včetně kabelu USB: ANO
Vstupní střídavé napětí: 110 - 240 V
Výdrž na jedno nabití: až 25 dní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: