Fotopast ScoutGuard SG562-12MHD

Novinka Tip
Značka: BOLY
ZdarmaZdarma
Fotopast ScoutGuard SG562-12MHD
2 450 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
22.1.2020

Praktická fotopast SG562-12MHD, nejmenší fotopast v naší nabídce, přesto skvělá. Novinka od společnosti ScouGuard/BolyGuard. Skvělá cena a rozumný poměr ceny a kvality. Nový, vylepšený a extra dlouhý dosah detekce pohybu.  Video v HD kvalitě včetně záznamu zvuku. Jednoduché upevnění pomocí přiloženého pásu. Pokud chcete koupit levnou malou fotopast je tento model dobrou volbou. Tento vyšší model než nejprodávanější model 520 je u nás nabízený za nejnižší možnou cenu na trhu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • voděodolná
  • 12 MPx rozlišení pro snímky a umí 720p HD video
  • 25 m dosah detekce a 7 m infra 
  • PIR pohybové čidlo
  • 940nm neviditelné IR LED 
  • rychlost závěrky > 1,2s
  • 1.44” vestavěný barevný displej
  • umí až 32 GB SD karty
  • rozlišení 1280*720, 640*480 

 

Konečně je na trhu fotopast po níž se tolik volalo: Malá, výkonná, spolehlivá!Kvalita snímků je u fotopastí ScoutGuard vždy na špičkové úrovni. Ne jinak tomu je u fotopasti SG562-12MHD. Fotografie v rozlišení až 12MP netrpí žádným z problémů přeexponovaných snímků. Stejně tak noční snímky jsou na vynikající úrovni. Video v HD rozlišení (720P) je také plně dostačující pro přehled o dění na sledovaném místě. Za necelé 3.000 Kč tak dostanete opravdu špičkově vybavenou a moderní fotopast!  

Svými rozměry nemá fotopast SG5652-12MHD na trhu konkurenci a bezesporu se jedná o nejmenší fotopast jakou lze pořídit. Malé rozměry a barevné provedení poslouží k perfektnímu ukrytí před zraky nenechavců. Malé tělo se však v žádném případě nepodepsalo na výkonu a ukrývá v sobě velkou sílu!

U fotopastí je samozřejmě předpoklad, že budou používány ve venkovním prostředí za každým podmínek. Fotopast SG562 není výjimkou. Krytí IP56 zajišťuje fotopasti dostatečnou ochranu před všemi rozmary počasí, není se tak třeba bát ani pořádného lijáku. Fotopast se nezalekne zimy ani vedra, používat ji lze od -20 do + 60 °C. Celý rok a za každých podmínek je SG562 připravena být vašim pomocníkem!  

Čtyřicet výkonných super LED o neviditelné vlnové délce 940 nm poskytuje fotopasti dostatek výkony pro osvětlení prostoru až na vzdálenost 14 m! Zároveň nehrozí vyplašení zvěře nebo prozrazení úkrytu fotopasti, přísvit je opravdu zcela neviditelný. Za dne je PIR čidlo schopno reagovat na tepelnou stopu ještě o 3 metry dále a fotopasti tedy nedělá problém zaznamenat pohyb až na 25m! 

Fotopast SG562-12MHD disponuje rychlostí spouště menší než 1.2 sekundy! Nepřijdete tak o žádný pohyb zvěře nebo osoby v monitorovaném prostoru!  

Fotopast je možno nastavit pomocí integrované LCD obrazovky o velikosti 1,44". Nastavení je zároveň velice jednoduché a intuitivní. Pro ovládání slouží pouhá tři tlačítka, přesto zvládnete pohodlně nastavit všechny důležité parametry. Displej umístěný na přední straně navíc umožňuje fotopast velice dobře zacílit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotopasti
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: