Dezinfekční čistící gel na ruce Sydex 1000ml

Novinka Tip
Značka: Sydex
965 Kč –48 %
108165 1 xnl
965 Kč –48 % 499 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
1.12.2022
Dezinfekční čistící gel na ruce Sydex 1000ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dezinfekční čistící gel na ruce Sydex 1000ml

Antibakteriální a desinfekční gel od společnosti Sydex o objemu 1000ml, který ničí bakterie a viry bez použití vody s biocidním účinkem a to po 60 sekundách. Ideální pro použití kdekoliv na cestách, po návštěvě obchodu, použití veřejných toalet a nebo kdykoliv před jídlem.
Návod k použití: 

Naneste malé množství produktu přímo na ruce a roztírejte ho, dokud nevyprchá. Používejte pokud nemáte k dispozici vodu a mýdlo.

UPOZORNĚNÍ: Pouze pro vnější použití. V případě kontaktu s očima je třeba vypláchnutí velkým množstvím vody. Hořlavý produkt. Nepoužívat na alergickou či poškozenou pokožku.

Bezpečné použití:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO / lékaře.

Složení: Alcohol (isopropyl) >62%, Voda, alkyl acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, triethanolamine, phenoxyethanol, propylene glycol, aróma, limonene, amyl cinnamal, linalool, citronellol, geraniol, citral, benzyl salicylate, benzyl alcohol, hydroxycitronellal, eugenol, butylphenyl, methylpropional, coumarin, alpha-isomethyl ionone.

Objem: 1000ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: