Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 1080P

999 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
26.1.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Domácí kamera XIAOMI MI HOME SECURITY CAMERA 360° 1080P vám zajistí dokonalý přehled o vaší domácnosti a to i v době, kdy nejste doma. Tento spolehlivý hlídač vaší domácnosti je vybaven 360° horizontální detekci pohybu a duálními motory. Toto vybavení mu umožňuje snadné otáčení se do všech stran. Nezklame ani jeho vertikální úhel pohledu 115°.

 

Tomuto spolehlivému a inteligentnímu hlídači neunikne žádný pohyb a to ani v noci. Neomylně pozná jakýkoli pohyb v každém směru. Režim nočního vidění jí umožňuje hlídat vaši domácnost i během noci. Zaznamená-li tento bdělý hlídač neočekávaný pohyb, okamžitě vám zašle na váš smartphone upozornění i video.

 

Tato inteligentní kamera vás dokáže nejen informovat o neobvyklém pohybu, díky podpoře microSD karty do 32 GB může také ukládat záznam. Samozřejmostí je připojení k WiFi. Na kameře si můžete také nastavit vlastní rozvrh monitorování. Na svém telefonu můžete kdykoli sledovat obraz kamery.

 

Tato kamera je tichý hlídač, který bude během noci bdít nad vaší domácností, aniž by vás rušil světlem či zvuky. Tohoto malého hlídače, můžete umístit kamkoliv. Jeho nenápadný, minimalistický design zapadne do každého interiéru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Outdoor
Audio: full duplex, obousměrné audio
Barva: White
Cloudové úložiště: ANO
Noční vidění: ANO
Podporované zařízení: Android 4.0 a vyšší/iOS 8.0 a vyšší
Rozlišení: 1800p Full HD
Rozměry: 11,43 × 8 × 8 cm
Úložiště: karta microSD (až 64 GB)
Wi-Fi: 802.11 b/g/n 2,4 GHz/5 GHz
Zorné pole: 360 °

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: