Google Home mini Coral

729 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
24.9.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

V pestré nabídce společnosti Kim Group najdeme také reproduktor Google Home Mini Coral. Jeho jedinečnost spočívá v možnosti ovládání pouhým hlasem. Příkazem „OK, Google“, aktivujete aplikaci Google Home. Pro poslech vaší oblíbené hudby jsou k dispozici také služby Google Music, Spotify, YouTube Music, Pandora a TuneIn Play.

 Tento reproduktor vám nejen zprostředkuje nevšední zážitek z poslechu hudby. Bude vám odpovídat i na vaše otázky. Aplikace Google Home vyhledá na Googlu požadované odpovědi. Můžete tak získat čerstvé informace o počasí, dopravě, financích, sportu, výživě, a další.

 A nejen to. Google Home Mini Coral vám může prokázat i další služby. Můžete si na něho nahrát informace o vašem těle, sepsat nákupní seznam, nastavit si upozornění a časovač nebo se nechat informovat o provozu cestou do práce či na výlet.

 Google Home se může stát členem vaší chytré domácnosti. Hladce totiž komunikuje s inteligentním zařízením, jako je Chromecast, Nest a Philips Hue. Díky tomu můžete hlasem ovládat například nastavení teploty nebo ztlumení světel.

 Google Home Mini Coral nabízí kromě hlasového ovládání i dotykové ovládání. Pro dotykové ovládání slouží několik základních ovládacích prvků, umístěných na horní straně reproduktoru, které mají podobu dotykové plochy.

 Uživatele potěší podpora operačního systému Android, verze 4.2 a vyšší i operačního systému iOS, verze 8.0 a vyšší.

Doplňkové parametry

Kategorie: Reproduktory
Barva: Coral

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: