POPP Flow Stop 2 - motorický uzávěr přívodu vody nebo plynu

2 237 Kč
Na dotaz
Z-Wave Motorický uzávěr.
  • Automatické zastavování průtoku plynových a vodovodních potrubí
  • Zavření kuličkového ventilu jen za 10 sekund
  • Ovladatelný přes pc, notebook, mobilní zařízení - a senzory
  • Rychlá a snadná instalace
  • Motor vyžaduje pouze 12V (1A)
  • Vylepšená verze s lepší stabilitou

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPP Flow Stop 2


Výrobce POPP uvádí na trh vylepšenou verzi motorického uzávěru, který můžete použít, jak na přívod vody, tak i pro zemní plyn.
Přetékající vana, slabě těsnící pračky nebo závady na plynových nebo vodovodních potrubích, takové situace mohou nastat téměř kdekoli a způsobit obrovské škody. Zařízení od společnosti Popp Regulátor průtoku plynu / vody dokáže takovým situacím zabránit. Je to vlastně motorový chytrý senzor průtoku vhodný pro automatické zastavování průtoku plynových a vodovodních potrubí. Zařízení pracuje na bázy Z-Wave technologie a znamená to, že je vhodná pro použití v inteligentních domech a snadno ho tak můžete integrovat do Vaší chytré domácnosti.
Instalace toho prvku je velmi jednoduchá. Popp Regulátor průtoku plynu / vody je dodáván s řídícím motorovým ventilem, napájením, instalačním manuálem a je jeho montáž zvládne téměř každý. POPP Flow Stop 2 se dá použít na všechny běžné standardy potrubí, včetně ½ "a ¾". Žádné trubky nemusí byt demontovány a také se nemusí vypustit voda. Instalace je normálně provedena během 5-10 minut.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: