Zigbee řídící jednotka - AQARA Camera Hub G2H EU Verze (CH-H01)

1 607 Kč
Na dotaz
Vnitřní Homekit kamera se zabezpečeným přenosem videa a s funkcemi řídící jednotky inteligentního domu pro domácí automatizaci. Zigbee. WiFi 2,4 GHz. Apple HomeKit.
Časová osa událostí a oznámení.
 • Homekit Secure Video 
 • Obousměrné audio
 • Al Rozpoznávání Obličeje
 • IR noční vidění. Zóny aktivity. 140° širokoúhlý objektiv
 • 1080p vysoké rozlišení
 • Podstavec se zabudovaným magnetem
 • Železný držák na zeď součástí

Detailní informace

Detailní popis produktu

AQARA Camera Hub G2H - Zigbee řídící jednotka


Kamera, která funguje i jako hub pro vaši inteligentní domácnost. To je AQARA Camera Hub G2H. Sledujte, co se děje u vás doma. Připojte k ní až 64 zařízení Aqara a utvořte ze své obyčejné domácnosti chytrou domácnost – s možností vzdáleného monitorování, automatizacemi a dálkovým ovládáním.
 • Zařízení 2v1 - domácí IP kamera a Smart Home Hub
 • Připojte zařízení Aqara a užívejte si domácí automatizaci a dálkové ovládání
 • HomeKit Secure Video – podporuje se 10-ti denní úložiště a integrace iCloud
 • Obousměrný zvuk s podporou HomeKit
 • 140° širokoúhlý objektiv a vysoké rozlišení 1080p
Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Budete mít přehled

Tato kamera vám bude odesílat upozornění na telefon vždy, když připojené senzory Aqara zjistí, že je něco v nepořádku. Rovněž také uloží časovou osu videa, abyste vše později mohli zkontrolovat.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Plná podpora Homekit Secure Video

G2H plně podporuje Homekit Secure Video včetně komplexního šifrování a dalších funkcí. Kamera prošla přísnou certifikací Apple Homekit, aby byly zajištěny nejvyšší bezpečnostní standardy a lepší integrace s ostatními zařízeními Apple. (Potřebný HomePod, Apple TV nebo iPad jako centrum HomeKit a je třeba předplatné iCloud 200+ GB)

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Možnost obousměrné komunikace

Potřebujete promluvit ke svým domácím mazlíčkům nebo jen k dětem, které se právě vrátili ze školy? Pomocí G2H můžete posílat videozprávy a uskutečňovat okamžité hlasové hovory. Kamera je vybavena kvalitním všesměrovým mikrofonem s potlačením hluku s maximální snímací vzdáleností až 5 metrů a také má maximální hlasitost 85 decibelů pro jasnější komunikaci.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Další skvělé funkce

Al Rozpoznávání Obličeje
Zapněte si tuto funkci a kamera bude díky vaší knihovně iCloud rozpoznávat obličeje. Budete tak dostávat upozornění na příchod osob do vaší domácnosti. (Pro tuto funkci je vyžadován iOS / iPad OS / tvOS 14 nebo vyšší.)
Zóny aktivity
Označte zóny, které chcete sledovat, abyste dostávali pouze potřebné oznámení.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.
40° širokoúhlý objektiv a 1080p vysoké rozlišení
Se širokoúhlým objektivem budete vidět více a navíc v neobyčejné kvalitě obrazu. Hardware kamery je speciálně nakonfigurován pro práci s Homekit Secure Video.
IR noční vidění
Užívejte si čistý obraz i v noci bez viditelného světla.
 

Klíčové vlastnosti

Vnitřní Homekit kamera se zabezpečeným přenosem videa a s funkcemi řídící jednotky inteligentního domu pro domácí automatizaci. Zigbee. WiFi 2,4 GHz. Apple HomeKit. Možnost připojení až 64 zařízení Aqara. Časová osa událostí a oznámení. Homekit Secure Video. Obousměrné audio. Al Rozpoznávání Obličeje. IR noční vidění. Zóny aktivity. 140° širokoúhlý objektiv. 1080p vysoké rozlišení. Podstavec se zabudovaným magnetem. Železný držák na zeď součástí.
 • AQARA Camera Hub G2H můžete použít s mobilními aplikacemi Aqara Home app (Android nebo iOS).
 • AQARA Camera Hub G2H může pracovat jako HomeKit bridge, můžete použít aplikaci Aqara Home app.
 • Pokud chcete ovládat zařízení přes HomeKit aplikaci vzdáleně mimo Vaší domácí Wifi / LAN síti potřebujete Apple TV (s tvOS 10.2 nebo vyšší verzí) nebo potřebujete iPad (s iOS 10.3 nebo vyšší) nebo HomePod nastavený jako centrum domácnosti / domácí automatizace.
 • HomeKit kompatibilní příslušenství: Smart Plug, Wireless Mini Switch, Wireless Remote Switch (Single Rocker), Wireless Remote Switch (Double Rocker), Door and Window Sensor, Motion Sensor, Temperature and Humidity Sensor, Vibration Sensor, Water Leak Sensor.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: