Fibaro Button HomeKit červené tlačítko (FGBHPB-101-3)

1 904 Kč –20 %
Fibaro Button HomeKit červené tlačítko (FGBHPB-101-3)
1 904 Kč –20 % 1 523 Kč
Na dotaz
Multifunkční tlačítko Fibaro Button Homekit v červeném provedení, umožňuje ovládání Homekit kompatibilních domácích zařízení a nastavování scén prostřednictvím Apple Homekit. Bezdrátový, kompaktní design umožňuje instalaci kdekoliv v domě a s výdrží baterie okolo 2 let máte o jednu starost méně. Různé funkce mohou být spuštěny stiskem tlačítka 1-5 krát a dlouhým přidržením, čímž nabízí 6 možností a ve výstražném módě každé stisknutí spustí alarm. Použití je opravdu rozsáhlé, ať už jde o rozsvícení světel nebo komplexní sekvenci k ideální atmosféře. Položte si tlačítko k posteli nebo na stůl a užijte si ovládání vaší domácnosti jedním prstem díky Fibaro Button Homekit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fibaro Button HomeKit červené tlačítko (FGBHPB-101-3)


Kompaktní velikost a design vhodný kdekoliv


Tlačítko Fibaro Button HomeKit v stylovém červeném provedení se hodí opravdu kdekoliv, ať už do domácnosti, při práci, nebo v případě nouze. Svými kompaktními rozměry (průměr: 46 mm, výška: 30 mm) a jednoduchým designem, může být tlačítko umístěno kdekoli je to potřeba, bez nutnosti připevňování. Vysoká kvalita produkce a bezdrátová možnost napájení baterií ER14250 (v balení) znamená, že vám vydrží opravdu dlouho. Můžete si vybrat, zda chcete tlačítko vidět nebo schovat, například pod stůl, což vám umožní nastavení inteligentních zařízení kolem, přesně podle vašich požadavků.

Mnoho funkcí a možností dotykem prstuNa co nejefektivnější využití má tlačítko Fibaro Button HomeKit kompatibilitu s technologií Apple Homekit a stejně spolupracuje se zařízeními Fibaro, přes Bluetooth s maximálním dosahem 50 m. Je nabitý funkcemi, jako jsou oznámení v případě potřeby, při péči o starší nebo nemocné, jakož i malé děti. Tlačítko rozezná až 6 různých akcí, jako například 1 klik vypne světlo, 2 kliky aktivují klimatizaci a při dlouhém stisknutí se spustí sekvence. Díky této funkci Sekvence si dokážete synchronizovat akci více zařízení najednou a tak ušetříte spoustu času. Před odchodem z domu stačí zajistit domácnost jedním stiskem. Alarm, senzory a různé jiné kompatibilní zařízení se aktivují bez námahy. Nejen v domácnosti, ale i v profesionálním prostředí se dá tlačítko Fibaro Button Homekit využít intuitivně a efektivně, zbývá už jen na vás a vaší představivosti jakým způsobem ho využijete.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: