Montáž a instalace chytré domácnosti

fibaro_logo_Distributor_horizontalPokud zvažujete nákup a realizaci chytré domácnosti, ale netroufáte si na to sami, neváhejte nás kontaktovat zde nebo na telefoním čísle +420 777 181 411. Rádi pro Vás zpracujeme cenovou nabídku a realizaci celkového projektu.fibaro_logo_Installer_horizontalNaše společnost je oficiálním instalačním partnerem a distributorem značky FIBARO. 

https://www.mojefibaro.cz/dealer/vivo-trade-s-r-o/

                  

Systém FIBARO je možné relativně snadno nainstalovat v jakémkoli domě, bytu či kancelářské budově. A to bez nutnosti sekání do zdí, poškozování omítek, tahání nových rozvodů ani případné výměny vypínačů.V případě komplexního řešení celé domácnosti nebo budovy, doporučujeme odbornou konzultaci.


Snadná a neinvazivní montáž

Ihned připraven k provozu

Základní produkty FIBARO jako detektor kouře nebo zaplavení, bezdrátová zásuvka či magnetický kontakt, nemusíte nijak speciálně zapojovat, jejich zprovoznění zvládne každý během chvíle. Stačí je vybalit a zapnout (většinou je nutné vložit baterii).

Přidání zařízení

Přidání zařízení do řídící jednotky

Vstupte do ovládacího panelu aplikace a vyberte Zařízení / Přidat. Za několik vteřin je hotovo. Pak už můžete váš nový přírůstek pojmenovat, zařadit a dále nastavit.

 

Vybalení z krabice

 

Vybalte vaše nové zařízení FIBARO z krabice.

Přidání zařízení do sítě

 

Ve webovém rozhraní či přímo v aplikaci pro chytrý telefon zvolte možnost Přidat nebo odebrat zařízení.

Spárování zařízení

 

Opakovaným stiskutím tlačítka spárujete zařízení s jednotkou Home Center.

 

Montáž invazivních zařízení

Montáž invazivních zařízení

Miniaturní rozměry

Odborná pomoc

Vestavné moduly jsou sice také velmi jednoduché, avšak pro vaše maximální pohodlí a bezpečí doporučujeme k jejich zapojení využít našich služeb profesionální instalace. Nejideálnějším způsobem je obhlídka a konzultace přímo v místě instalace chytré domácnosti. Vysvětlíte nám svoje představy a požadavky a my s Vámi vše prodiskutujeme a probereme detaily a možnosti jednotlivých komponentů.Ke keždému projektu přistupujeme individuálně dle potřeb a přání klienta. Rozšířené možnosti