Montáž a instalace chytré domácnosti

fibaro_logo_Distributor_horizontalPokud zvažujete nákup a realizaci chytré domácnosti, ale netroufáte si na to sami, neváhejte nás kontaktovat zde nebo na telefoním čísle +420 777 181 411. Rádi pro Vás zpracujeme cenovou nabídku a realizaci celkového projektu.fibaro_logo_Installer_horizontalNaše společnost je oficiálním instalačním partnerem a distributorem značky FIBARO. 

https://www.mojefibaro.cz/dealer/vivo-trade-s-r-o/

                  

Systém FIBARO je možné relativně snadno nainstalovat v jakémkoli domě, bytu či kancelářské budově. A to bez nutnosti sekání do zdí, poškozování omítek, tahání nových rozvodů ani případné výměny vypínačů.V případě komplexního řešení celé domácnosti nebo budovy, doporučujeme odbornou konzultaci.


Snadná a neinvazivní montáž

Ihned připraven k provozu

Základní produkty FIBARO jako detektor kouře nebo zaplavení, bezdrátová zásuvka či magnetický kontakt, nemusíte nijak speciálně zapojovat, jejich zprovoznění zvládne každý během chvíle. Stačí je vybalit a zapnout (většinou je nutné vložit baterii).

Přidání zařízení

Přidání zařízení do řídící jednotky

Vstupte do ovládacího panelu aplikace a vyberte Zařízení / Přidat. Za několik vteřin je hotovo. Pak už můžete váš nový přírůstek pojmenovat, zařadit a dále nastavit.

 

Vybalení z krabice

 

Vybalte vaše nové zařízení FIBARO z krabice.

Přidání zařízení do sítě

 

Ve webovém rozhraní či přímo v aplikaci pro chytrý telefon zvolte možnost Přidat nebo odebrat zařízení.

Spárování zařízení

 

Opakovaným stiskutím tlačítka spárujete zařízení s jednotkou Home Center.

 

Montáž invazivních zařízení

Montáž invazivních zařízení

Miniaturní rozměry

Odborná pomoc

Vestavné moduly jsou sice také velmi jednoduché, avšak pro vaše maximální pohodlí a bezpečí doporučujeme k jejich zapojení využít našich služeb profesionální instalace. Nejideálnějším způsobem je obhlídka a konzultace přímo v místě instalace chytré domácnosti. Vysvětlíte nám svoje představy a požadavky a my s Vámi vše prodiskutujeme a probereme detaily a možnosti jednotlivých komponentů.Ke keždému projektu přistupujeme individuálně dle potřeb a přání klienta. Rozšířené možnosti

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení