FIBARO Čidlo na okna/dveře pro Apple HomeKit, bílé

1 690 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.4.2024
Položka byla vyprodána…

Detektor bezdrátový, dveřní/okenní, Apple HomeKit, Bluetooth, ER14250

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magnetický kontakt   Teplotní čidlo   Ochrana a bezpečí  

Magnetický kontakt

 

Teplotní čidlo

 

Ochrana a bezpečí

 
Zjistí, zda jsou dveře či okna zavřené nebo otevřené. Otevřené okno vypne topení či klimatizaci. Vstup do místnosti automaticky zapne osvětlení. Při odchodu víte, zda jste někde nezapomněli zavřít. Pokud nejste doma, senzory střeží váš majetek.   Senzor na okna a dveře 2 obsahuje oproti původní verzi zabudované teplotní čidlo, díky kterému můžete například efektivně regulovat vytápění, či klimatizaci. Samozřejmostí jsou nofitikace na váš telefon, nebo tablet.   Senzor na okna a dveře je součástí prkvů pro zabezpečení domácnosti. O každém neplánovaném vstupu budete ihned informováni na váš telefon. Senzor obsahuje mimojiné také ochranu před cizí manipulací.  
Fibaro na okno a dveře

Zařízení podporuje Apple HomeKit

Zařízení podporuje Apple HomeKit. Po vybalení snímače Fibaro z krabice jej můžete jednoduše připojit k Apple HomeKit. Stačí si stáhnout mobilní aplikaci FIBARO a přizpůsobit si systém tak, aby vyhovoval vaším osobním potřebám. Znovuobjevte svůj domov prostřednictvím této jedinečné moderní technologie.

 

Modul kompaktní jak jen může být

Nová verze modulu na okna a dveře je ještě menší a propracovanější, než ta předchozí. Jedná se o magnetický senzor takového typu s nejmenšími rozměry na trhu a bezesporu také designem. Díky tomu bude na vašich dveřích či oknech téměř nerozpoznatelný. Díky několika barevným variacím se pak nemusíte bát ani o sladění odstínu s povrchem.

Modul kompaktní jak jen může být
Sníží výdaje na minimum

Sníží výdaje na minimum

Eliminujete riziko vysokých plateb za energie kvůli zbytečnému topení či chlazení místností. Integrované teplotní čidlo rozšíří možnosti inteligentní regulace teploty. FIBARO může například vypnout topení, když větráte, a přesněji regulovat topení na základě informací z více senzorů v místnosti.

Namontujete jej kdekoli

Montáž modulu je velmi snadná i díky tomu, že jde o nejmenší prvek tohoto typu dostupný na trhu (70,8 × 17,7 × 17,6 mm). Vybalte jej z krabice, aktivujte a přilepte na místo (stačí oboustranná lepicí páska). Díky nízké spotřebě si s baterií vystačí dva roky a sám s předstihem upozorní na vybití. Aktuální stav baterie navíc vždy vidíte v aplikaci.

Namontujete jej kdekoli
Snadná instalace a aktualizace

Snadná instalace a aktualizace

Instalace senzoru zabere méně než 3 minuty. Stačí zmáčknout servisní tlačítko a v aplikaci zvolit možnost přidat zařízení. To je vše. Následné aktualizace navíc zvládne sám bezdrátově.

Bude vám ladit

Vyberte si podle vašeho vkusu ze sedmi barevných provedení tu, která nejlépe odpovídá stylu vašeho interiéru. Máte bílé dveře a hnědá okna? Žádný problém. Z dostupných odstínů si vybere každý.

Bude vám ladit

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: