HomeKit inteligentní zásuvka - FIBARO Wall Plug Type E HomeKit (FGBWHWPE-102)

1 968 Kč –19 %
HomeKit inteligentní zásuvka - FIBARO Wall Plug Type E HomeKit (FGBWHWPE-102)
1 968 Kč –19 % 1 575 Kč
Na dotaz
FIBARO Wall Plug je dálkově ovládaná elektrická zásuvka s integrovanou schopností měření spotřeby energie.
Díky bezdrátovému přístupu umožňuje pohodlně ovládat elektrické přístroje prostřednictvím intuitivní mobilní aplikace.
  • Využívá LED kroužek na vizualizaci stavu aktuální spotřeby
  • Zásuvku lze ovládat pomocí tlačítka nebo prostřednictvím mobilní aplikace pro systém iOS
  • Zařízení není Z-Wave a podporuje Apple HomeKit

Detailní informace

Detailní popis produktu

HomeKit inteligentní zásuvka - FIBARO Wall Plug Type E HomeKit (FGBWHWPE-102)


Užitečná a jednoduchá

Bezdrátovou zásuvku můžete použít ke sledování a ovládání jakéhokoliv zařízení. Díky kompaktním rozměrům nebude překážet jiným zařízením. Po zapojení zařízení stačí jen zmáčknout tlačítko a pojmenovat si nový přírůstek v aplikaci FIBARO.
Užitečná a jednoduchá

Výjimečně krásná

Zásuvka FIBARO je nejmenší a nejatraktivnější zařízení svého typu na světě. Nemusíte ji schovávat za nábytek, její moderní vzhled naopak budou obdivovat všechny návštěvy.
Výjimečně krásná

Unikátní technologie

Ani stovky technických problémů, které bylo třeba vyřešit, nás nedonutily k žádnému kompromisu. Tento výrobek není pouhá vzdáleně ovládatelná zásuvka, je to opravdové inženýrské mistrovské dílo. Každá část byla vytvořena s nesmírnou přesností (maximální odchylka 3 nanometry) a zkoušena v extrémních podmínkách.

Unikátní technologieKontrola a přehled
Kontrola a přehled V aplikaci vidíte aktuální spotřebu každého zařízení i jeho historický vývoj. Snadno můžete porovnávat jednotlivé spotřebiče i celé místnosti. I z kanceláře zjistíte, jak dlouho děti hrají videohry či zdali jste nezapomněli vypnout televizi.

Užitečný pomocník

Křišťálový RGB LED kruh vás informuje o aktuálním odběru změnou své barvy. Snadno si nastavíte limit pro každý spotřebič. Vestavěný zkoušeč dosahu sítě vás sám upozorní v případě slabého signálu. Jelikož LED kruh svítí bleděmodrým nebo bílým světlem kdykoliv je zásuvka v elektřině, skvěle plní roli noční lampičky.

Užitečný pomocníkDěti i spotřebiče v bezpečí

Děti i spotřebiče v bezpečí Zásuvka FIBARO je vybavena vestavěnou krytkou, která zajišťuje ochranu vašich dětí. Kromě toho vás vestavěné teplotní čidlo varuje blikající fialovou, pokud teplota překročí 55 °C. Toto varování se zobrazí rovněž v okamžiku, kdy zátěž přeroste povolené maximum 2.5 kW. Každá zásuvka je také vybavena speciálně navrženou bezpečnostní podložkou, která brání poškození tlakem, pokud by například někdo škubl za připojený kabel.

Hlášení poruch

Pomocí bezdrátové zásuvky můžete předejít poškození sítě či dokonce požáru v důsledku vady spotřebiče. Zásuvka vás sama upozorní a zabrání zapojení poškozeného spotřebiče způsobujícího zkrat. Zároveň vám ohlásí, pokud spotřebič nepracuje správně, a vy tak včas zjistíte, že přestala chladit lednička.

Hlášení poruchBezdrátová aktualizace
Bezdrátová aktualizace V případě aktualizací funkcí nemusíte zásuvku vytahovat ze zdi a ztrácet čas připojováním k počítači. Stačí jen zmáčknout příslušné tlačítko a modul aktualizovat bezdrátově pomocí aplikace či webového rozhraní.

Kompatibilní s Apple HomeKit

Fibaro bezdrátovou zásuvku pro Apple HomeKit můžete ovládat přímo přes aplikaci Domácnost. Ve standardním provedení Fibaro, pak přes aplikaci Fibaro pro Z-Wave.

Kompatibilní s Apple HomeKit
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: