HomeKit záplavový senzor - FIBARO Flood Sensor HomeKit (FGBHFS-101)

2 146 Kč –39 %
HomeKit záplavový senzor - FIBARO Flood Sensor HomeKit (FGBHFS-101)
2 146 Kč –39 % 1 288 Kč
Na dotaz
FIBARO Flood Sensor je bezdrátový snímač vody a teploty, který upozorní na únik vody i na změny teploty. Funguje na baterii. Na stav aktuálně zaznamenaný snímačem a změřenou teplotu se můžeš zeptat i Siri. Fibaro Flood Sensor používá technologii Apple HomeKit, která umožňuje snadno a bezpečně ovládat HomeKit doplňky pomocí Siri na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch.          Detailní informace

Detailní popis produktu

FIBARO záplavový senzor - FIBARO Flood Sensor HomeKit (FGBHFS-101)


to je zařízení pro jednoduchou detekci úniku vody a teplotní senzor v jednom

homekit fibaro flood sensor

Detekce úniku vody a teplotní senzor

Záplavový senzor FIBARO je senzor úniku vody a teploty, který vás informuje o úniku vody a upozorňuje vás na možné záplavy. Položte ji na těžko přístupná místa a použijte ji jako spouštěč scény.
homekit fibaro flood sensor

Senzor, který se hodí všude

Senzor záplavy FIBARO je bezdrátový a napájen baterií. Pracuje na nerovných površích díky zlatým teleskopickým sondám, které tyto povrchy hravě zdolají.
homekit fibaro flood sensor
Navržen být perfektní FIBARO Záplavový Senzor má futuristický design, kompaktní rozměry a mnoho dodatečných možností. Senzor byl navržen tak aby se hodil všude i na těžko dostupná místa.
homekit fibaro flood sensor
FIBARO podporuje AppleZařízení systému FIBARO jsou založeny na technologii Z-Wave, díky čemuž mohou pracovat individuálně nebo ve skupinách a navzájem si komunikovat a poskytují vám neomezené možnosti řízení domácí automatizace. Podle naší mise, automatizovat každou domácnost a využívat výhody technologie společnosti Apple, FIBARO vytvořila novou řadu zařízení, které jsou nyní kompatibilní s technologií HomeKit.
homekit fibaro flood sensor
Apple HomeKit ekosystémA pple HomeKit nabízí snadnou a bezpečnou technologii pro správu domácnosti. Technologie HomeKit poskytuje pokročilou bezpečnost pomocí šifrování a autentizace mezi zařízením HomeKit a iPhone-em, iPad-em nebo iPod-em.
homekit fibaro flood sensor

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: