FIBARO Home Center Lite

Akce exkluzivní cena
Značka: FIBARO
ZDARMAZDARMA 7 999 Kč –20 %
01 HC Lite left
7 999 Kč –20 % 6 390 Kč
Do 48h (3 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Home Center Lite přináší novou dimenzi FIBARO systému. Malý přístroj s obrovským potenciálem: pohodlnější, efektivní a cenově dostupný.

Centrální jednotka procesor Cortex A8, správa až 230 zařízení, komunikace přes Z-Wave a Ethernet, řízení spotřeby, kompatibilita s iOS/ Android, CZ aplikace

Detailní informace

Detailní popis produktu

FIBARO Home Center Lite

Home Center Lite přináší novou dimenzi FIBARO systému. Malý přístroj s obrovským potenciálem: pohodlnější, efektivní a cenově dostupný.

 
 

Neuvěřitelně kompaktní mozek domácnosti

Podařilo se nám vměstnat obrovské možnosti inteligentního systému do elegantní malé krabičky. Nemožné stalo skutečností. Miniaturizace, minimalismus a moderní design se snoubí v Home Center Lite. Připojte napájení a jednotka je připravena k použití. Chcete-li spravovat svůj domov na dálku, stačí připojit také síťový kabel. Toť vše.

 

Klíčové vlastnosti

 

  • Správa až 230 zařízení
  • Výkonný a úsporný procesor Cortex A8
  • Komunikace přes Z-Wave a Ethernet

 

Klíčové vlastnosti
 
Větší kontrola nad domácími multimédii

Větší kontrola nad domácími multimédii

Nový regulátor Home Center Lite umožňuje větší integraci domácích multimédií. Ovládejte vaší TV, domácí kino, Hi-Fi a ostatní s FIBARO aplikací (nutná kompatibilita se systémem).

 

Řízení spotřeby

Díky vestavěné funkci pro správu spotřeby, můžete sledovat historii i aktuální spotřebu energie a rozpoznat zařízení, které má spotřebu nejvyšší. Podrobné statistiky jsou zpracovány do jasně srozumitelných grafů, které vám pomohou porovnat výsledky a odhadnout celkové vyúčtování.

Řízení spotřeby
 
Objeví různá nebezpečí

Objeví různá nebezpečí

FIBARO vás bude okamžitě informovat o hrozícím požáru, povodni nebo úniku plynu. Uzavře vodu v případě netěsnícího potrubí. Při poškození přívodu plynu doma vyvětrá a informuje vás o tom. V případě, že objeví pokus o vloupání, automaticky spustí alarm, informuje policii a podá živý náhled z kamer on-line.

 

Magická zahrada

Dobře udržovaný trávník před domem již nebude vyžadovat vaši nejvyšší pozornost. FIBARO zalije zahradu přesně ve chvíli, kdy to bude potřeba. Navíc v závislosti na počasí také správným množstvím vody. FIBARO nenechá vaše rostliny uschnout v horkém dni a zabrání přílišnému zalévání, když je vlhko.

Magická zahrada
 
Teplota jakou chcete

Teplota jakou chcete

Zejména za chladných zimních dní není nic lepšího, než se vrátit do vyhřátého domova. A nemusíte kvůli tomu topit celý den. FIBARO začne včas, akorát než se vrátíte domů. Nastavte si teplotu v pokoji po ránu tak, aby se vám snadněji vstávalo z postele. Na noc si nastavte teplotu, při které se vám bude dobře usínat.

 

Geolokace

Váš domov vždy ví, kde vy a vaši rodinní příslušníci právě jsou. Když opustíte domov, systém vypne nepotřebná zařízení. Nebo simuluje vaši přítomnost, aby odradil zloděje. Při výpočtu zpáteční cesty, bude systém upravovat teplotu a spustí naprogramované scénáře.

Geolokace
 
Kontrola a ovládání spotřebičů, oken i dveří

Kontrola a ovládání spotřebičů, oken i dveří

Nezapomněli jste na něco? Vypnout žehličku, zavřít vrata od garáže, zatáhnout žaluzie? Stavy všech senzorů, zařízení a jejich ovládání máte na jednom místě: ve vaší dlani!

 

Celá historie ve vašich rukou

S FIBARO systémem můžete sledovat, kolik času vaše děti stráví u televizoru, počítače nebo herní konzole. Je to ideální řešení pro plánování - kolik hodin mohou vaše děti hrát nebo sledovat své oblíbené filmy. Vytvořte rozvrhy nebo dálkově ovládejte provoz zařízení.

Celá historie ve vašich rukou
 
Oznámení na mobil

Oznámení na mobil

O všem, co se v domě stane, víte okamžitě, ať jste kdekoliv. HCL dokáže odeslat push notifikace či SMS zprávu na váš tablet či mobilní telefon.

 

FIBARO Řídící jednotka Home Center 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: