Inteligentní zásuvka - FIBARO Wall Plug type E (FGWPE-102 ZW5)

1 853 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Chytrá zásuvka s možností bezdrátové Z-Wave ovládání.
  • LED indikace zobrazující spotřebu
  • Monitoring zátěže a analýza spotřeby
  • Z-Wave Plus


Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezdrátová Chytrá zásuvka - FIBARO Wall Plug type E (FGWPE-102 ZW5)


S její pomocí dokážete vzdáleně a automaticky ovládat jakékoliv zařízení. Přes mobilní aplikaci můžete spínat zásuvku odkudkoliv. Zapojené zařízení můžete zapnout/vypnout jediným stiskem tlačítka. Najednou můžete třeba spustit oblíbenou hudbu z přehrávače a rozsvítit si lampu v obýváku, nebo třeba sepnout čerpadlo pro zalévání zahrady odkudkoliv na dovolené. Každodenní využití naleznete ve svém okolí opravdu velmi snadno a navíc máte informace o elektrické spotřebě daného zařízení.

Nejmenší na světě

Fibaro Zásuvka s měřením spotřeby je inteligentní plug & play zařízení, které extrémně kompaktní, sofistikované a je možné jej ovládat vzdáleně. Tato vysoce funkční zásuvka může být aplikována na jakékoliv místo kde chcete k ovládání elektrických zařízení, měření jejich spotřeby nebo si pomocí zásuvky dokážete ověřit dosah signálu Vaší Z-Wave sítě.

Extrémně kompaktní a pěkný design

Fibaro je nejmenší a nejvíce atraktivní zařízení tohoto typu na světě. Díky svému hladkému povrchu, kruhovému LED indikátoru a modernímu designu, perfektně zapadá do každého interiéru.


Plug & Play

Na instalaci Fibaro zásuvky nepotřebujete žádné instalační nářadí nebo elektrikáře. Stačí když zařízení jednoduše vybalíte a vložíte do elektrické zásuvky a následně na ni připojíte jakékoli elektrické zařízení. Uživatelsky příjemné rozhraní vám umožní snadné a intuitivní způsob přidání Fibaro Zásuvky do Fibaro Systému.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: