XIAOMI MI BAND 3

Akce Tip exkluzivní cena
Značka: Xiaomi
690 Kč –33 %
Xiaomi Mi Band 3 fitness náramek smartroom.cz 1
690 Kč –33 % 459 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
  • ověřený pomocník
  • dlouhá výdrž
  • jedinečný design

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečný MIBand 3

Fitness náramek Xiaomi MIBand 3, který najdete v nabídce společnosti Kim Group, je nástupcem oblíbeného fitness náramku Xiaomi MI Band 2. Co může tento fitness náramek uživatelům nabídnout?

Dokonalejší design

Fitness náramek Xiaomi MIBand 3, je odlišný od svého předchůdce již na první pohled. Kaučuková varianta řemínku je na nošení příjemnější. Navíc snižuje možnost nechtěného rozepnutí. Uživatele rovněž potěší dotykový displej PMOLED, která jim nabídne vyšší jas a snadnější ovládání. Za zmínku stojí skutečnost, že úhlopříčka má hodnotu 0,78", jemnost 193 ppi a rozlišení činí 128×80 px. Milým překvapením je podpora obouvané komunikace s telefonem, což umožňuje libovolně přijímat nebo zavěšovat příchozí hovory.

Odolá vodě i prachu

Tento fitness náramek společnosti Xiaomi odolá nejen prachu a dešti. Můžete si s ním bez obav nejen zaplavat, nýbrž i potápět. Díky vodotěsnosti 5 AMT ustojí ponor až do hloubky 50 metrů.

Pomocník nejen pro aktivní životní styl

V tomto náramku máte pomocníka pro svůj aktivní životní styl. Měří vaše kroky, srdeční tep a dokonce monitoruje kvalitu vašeho spánku. Dostatek kvalitního spánku je totiž pro zdraví nesmírně důležité.

Chystáte se na několikadenní výlet, a přemýšlíte, jaké oblečení si máte vzít s sebou? Fitness náramek Xiaomi MIBand 3 vám pomůže najít řešení. Je totiž vybaven barometrem, který vám nabídne přesnou předpověď počasí na 72 hodin dopředu.

To není vše, s čím vám tento náramek může pomoci. Díky notifikačnímu čipu vám zobrazí důležitá upozornění a to i v případě, pokud nejste napojení na telefon. Rovněž vám zobrazí kousek textové zprávy, chatu nebo jméno volajícího. Nechybí možnost hovor odmítnout.

Vydrží více než 20 dní bez nabití

Oproti svému předchůdci je kapacita baterie navýšená na 110 mAh. To umožňuje výdrž baterie minimálně 20 dní bez nabití, Pokud nebudete náramek intenzivně používat, výdrž baterie bude vyšší.

Klíčové vlastnosti:

  • Dotykový PMOLED displej s úhlopříčkou 0,78" a navýšeným jasem
  • IP67 (těsnění proti vodě i prachu) & voděodolnost 5 ATM
  • Krokoměr, monitoring spánkového cyklu, sníma srdečního tepu a barometr
  • Oboustranná komunikace s telefonem (příjem a zavěšování hovorů)
  • Notifikační čip zobrazí upozornění i pokud není náramek spárovaný s telefonem
  • Navýšená kapacita baterie: výdrž přes 20 dní v pohotovostním režimu


 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: