Smart detektor kouře

990 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
22.4.2024
Položka byla vyprodána…

Spolehlivý detektor kouře do Vaší domácnosti. Snadná instalace kdekoliv.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Smart detektor Kouře

 

Toto zařízení je k dispozici pro následující frekvence:

- 868,4 Mhz (Evropa, Čína, Singapur, Jižní Afrika, Spojené arabské emiráty)

 
Minimalistický design
 

    
Téměř všechny senzory kouře, které jsou k dispozici na trhu, byly navrženy s jediným cílem - zjistit potenciální hrozby. Stejně jako většina ostatních senzorů je však senzor kouře zařízení, které bývá instalováno na viditelných místech, např. na stropě. Proto se naši designéři rozhodli spojit nekompromisní bezpečnost s funkčností a estetikou, kterou naši zákazníci oceňují.
 

Vizuální a akustický alarm
 

Smart senzor kouře Vás v případě nebezpečí doma upozorní akustickým výstražným alarmem a ihned odesílá notfikace na Vaše připojená mobilní zařízení.    
Váš inteligentní dům vám pomůže chránit rodinu před požárem a jinými hrozbami. Rozhodnete se, jaká akce má být v případě požáru, povodní nebo zlomu. V případě senzoru kouře může objevit nebezpečí, které může vést k otevření rolety, otevření brány a oken garáže a osvětlení bezpečné únikové cesty. Můžete také spustit ručně bezpečnostní scénu a všechny činnosti pro úsporu života můžete provést stisknutím tlačítka v mobilním telefonu nebo tabletu.

 

Vysoká odolnost vůči teplotám
 

    
Tepelně odolný materiál používaný k vytvoření pouzdra Smart kouřový sensor chrání přístroj před poškozením dokonce i při teplotách 200 stupňů Celsia.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: