iHome kompletní sada

ZDARMAZDARMA
iHome set
8 900 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
27.5.2024

Set Coolcam iHome je základním balíčkem pro vytvoření inteligentního domova. Produkty Coolcam jsou vysoce kvalitní a už nemusíte starat o bezpečnost rodiny. Tato sada iHome se skládá ze snímače pohybu, kamery, kouřového čidla, sirény, senzoru dveří, klíčenky, zásuvky a centrální jednotky. Ovládání je velmi jednoduché přes aplikaci v mobilním telefonu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

iHome kompletní sada

sada pro vytvoření chytré domácnosti ve Vašem domě nebo bytě. K tomuto základnímu kompletnímu vybavení je možné dle potřeby přidat jakékoliv kompatibilní zařízení z naší nabídky, jako například další senzory oken a dveří, kamery, chytré zásuvky a další. 

 

img

Inteligentná zásuvka

img

Díky této zásuvce nebudete hledat vypínač například od lampičky. Jakmile se probudíte, můžete zásuvku zapnout přes aplikaci v telefonu. Tato zásuvka vám umožňuje vypnout zcela elektrické zařízení a tím Vám i šetří náklady na energii. Můžete dokonce nastavit čas zapnutí napájení. To znamená, že například při příchodu domů již hraje roblíbené rádio nebo televizní pořad, aby jste se po návratu domů cítili co nejlépe.

Pohybový senzor

img

Snímač pohybu Neo Coolcam je senzor, který používá nejen snímač, ale také infračervený detektor k detekci pohybu. Každý člověk má teplotu mezi 36 a 37 stupni celsia, což je s tímto senzorem velmi snadné detekovat. Výsledkem je, že snímač nespustí případný alarm například z důvodu větru. Tento senzor vám okamžitě pošle oznámení do vašeho telefonu. Už se nemusíte starat o bezpečnost vaší rodiny a domova.

Senzor dveří nebo oken

img

Tento senzor dveří /oken Neo Coolcam je inteligentním senzorem, který patří ke každému inteligentnímu domu. Jeho design se hodí do jakéhokoliv prostředí a jeho instalace je velmi jednoduchá a zvládne ji každý. Senzor můžete nainstalovat na dveře nebo okna. Po změně stavu okna nebo dveří (otevřeno/zavřeno) Vám zašle prostřednictvím sítě Wifi oznámení. To znamená, že jakmile se dveře nebo okno otevře, dostanete oznámení přímo do telefonu. Zabezpečte tak svůj chytrý domov.

Alarm

img

Alarm Neo Coolcam je inteligentní zařízení, kterým by měla být vybavená každá chtrá domácnost. Siréna je připojena k dalším produktům Coolcam, jako je snímač pohybu, snímač dveří nebo detektor kouře. Jakmile jeden z těchto snímačů zaznamená pohyb, změnu stavu nebo kouř, siréna okamžitě spustí alarm. Zvuk vás nejen varuje, ale i třeba Vaše sousedy, kteří Vám mohou pomoci v případě nouze. Ochraňujte svůj domov a svou rodinu co nejlépe.

Klíčenka

img

Tato inteligentní klíčenka značky Neo Coolcam je inteligentní klíčenka pro každého, kdo chce mít vše v pořádku, přičemž je kompatibilní  velikosti a vždy po ruce. Ideální pomocník například pro Vaše prarodiče nebo děti, kteří již nechtějí, nebo nemohou využívat smartphony a ovládat tak chytrou domácnost. Klíčenka může pracovat v nouzovém režimu jako tlačítko SOS a můžete s ní zapínat a vypínat senzory hlídající vaši domácnost.

Centrální jednotka

img

Neo Coolcam Alarm je centrální jednotka pro všechny produkty Coolcam. Je potřeba pro jejich spolupráci a umožňuje odesílání oznámení přímo do telefonu. Jednotku je možné rozšířit o pený disk o maimální velikosti 2TB, který pak může ukládat videozáznamy z videokamer (NVR). Jeho instalace je velmi jednoduchá a párování s dalšími produkty Coolcam je možné pomocí QR kódu. Díky těmto zařízení můžete mít Váš dům a i rodinu v bezpečí. Udělejte svůj domov chytřejší.

Detektor kouře

img

Tento inteligentní detektor kouře od firmy Neo Coolcam může díky propojení s centrální jednotkou pracovat i s dalšími snímači. V případě nebezpečí a výskytu kouře je v domácnosti spuštěn alarm a na telefony je odeslána notifikace s varováním. Díky svému designu je tento senzor ideální pro umístění kdekoliv, ať už se jedná o dům, sklad, kancelář atd. Snímač je velmi citlivý a velmi dobře Vás upozorní o nastávajícím problému. S naším vybavením je Vaše domácnost v bezpečí.

Kamera

img

Otočná HD kamera podporuje P2P Cloud Server,  zařízení je přístupné přes aplikace vhodné pro mobil, tablet nabo PC a také prostřednictvím webového prohlížeče. Můžete sledovat svůj domov kdykoliv a kdekoliv. Snímač má 1,2MPx rozlišení HD a dokáže sledovat až 350 ° kolem něj, má vertikální rotaci 120 °. Záznam umí nejen přenášet, ale také nahrávat. Můžete vytvořit video nebo jenom obrázky vysoké kvality na paměťové kartě a na vašem PC. Zařízení podporuje přenos audia oběma směry, takže ho můžete taká snadno využívat jako chůvičku.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VM Avatar autora | 2.4.2018
Velmi zajímavý produkt. Vcelku funguje velmi dobře. Chybí jen český návod.