HD 720P vnitřní Wifi IP kamera

990 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Vnitřní HD IP kamera 720P s připojením WiFi . Velmi snadná instalace a obsluha přes aplikaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vnitřní HD IP kamera

Wifi IP kamera je moderní, vysoce inovovaná vnitřní kamera, která se může pyšnit parádní výbavou a především špičkovým provedením. V současné době nepostradatelný pomocník ve Vaší domácnosti, zprostředkuje ihned v případě potřeby kvalitní přenos videa i zvuku z místa umístění.

Díky naší IP kameře ihned víte co se doma děje, zda je u Vás nezvaný soused nebo se jenom Váš domácí mazlíček pouze nudí. Obraz i zvuk si můžete ihned prohlédnout v mobilní aplikaci.

  • WiFi připojení pro snadné umístění doma a rozšířené možnosti správy.
  • Video v rozlišení HD pro ostré detaily a lepší přehlednost.
  • Noční režim pomocí infračervených LED a mechanický ICR filtr.
  • Detektor pohybu pro monitoring událostí s možností posílání notifikací do aplikace pro mobilní telefony.
  • Micro SD/SDHC slot pro lepší bezpečnost při záznamu (karta do 64GB).
  • Bezdrátový modul kompatibilní se sadou iHome kit.
  • Široké pozorovací úhly horizontálně 330° a vertikálně 90°
  • Jednoduchá připojení přes aplikaci a rozsáhlé možnosti přidávání dalších zařízení.

 

Vysoké rozlišení

Pokud potřebujete vidět, co se děje doma, garáži, kanceláři, nebo v jiných prostorech, budete s mít s tímto šikovným pomocníkem vždy perfektní přehled díky možnosti natáčet kameru přesně dle potřeby a  vysokému HD rozlišení.

 

Noční vidění

Kamera disponuje i nočním viděním, které díky přítomnosti 8 infračervených LED diod zajistí perfektní viditelnost i za hluboké noci. Přes den ICR filtr blokuje infračervené záření, barvy tak mají vždy přirozený odstín.

specific3

 

Detekce pohybu

Systém detekce pohybu je velmi propracovaný. Jakmile dojde k zaznamenání pohybu, kamera automaticky uloží záznam na microSD/SDHC kartu (1 záznamu = 1GB) nebo v případě napojení HDD v centrální jednotce přímo na pevný disk.

 

Bezpečný záznam

Díky přítomnosti slotu pro microSD/SDHC kartu nebo připojení do centrální jednotky si můžete být jisti, že vámi pořízené záznamy se nikdy nedostanou do rukou nepovolaných osob. Rovněž zajistí, že záběry, které byly pořízeny spuštěním senzoru monitorujícího pohyb, budou připraveny ihned k prohlédnutí a vyhodnocení.

 

Záběry v reálném čase

Kameru velmi snadno přidáte jako nové zařízení do aplikace, kde ji můžete snadno ovládat přes Váš mobilní chytrý telefon. Aplikace je dostupná pro platformy Android a iOS.

Stejně tak snadno přidáte i další zařízení určenou pro chytré domácnosti. Usnadněnu tak máte veškerou práci se soubory, můžete si totiž prohlížet kamerové záběry v reálném čase odkudkoliv.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
3x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: