Netatmo Smart Smoke Alarm

2 371 Kč –5 %
Netatmo Smart Smoke Alarm
2 371 Kč –5 % 2 229 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inteligentní Detektor Kouře Netatmo je fotoelektrický (optický) detektor kouře, který zvyšuje bezpečnost vašeho domova. V případě, že začne hořet, aktivuje se alarm a Inteligentní Detektor Kouře Netatmo vám okamžitě pošle upozornění na smartphone. Díky tomu můžete hned zasáhnout, i když zrovna nejste doma.
Okamžitá upozornění na váš smartphone
Nejste doma? Pak nezáleží na tom, jak hlasitý alarm o síle 85 dB je, stejně ho neuslyšíte. Na rozdíl od běžných detektorů, dokáže Inteligentní Detektor Kouře Netatmo bezprostředně poslat upozornění o výskytu kouře na váš smartphone nebo na telefon kteréhokoliv člena vaší rodiny.
House childrenBaterie s životností 10 let
Baterie některých detektorů kouře se rychle vybíjí a vyžadují častou výměnu. Řada uživatelů na to časem začne zapomínat. Jak se tedy mají dozvědět o požáru, když jejich detektor kouře nefunguje?
Inteligentní Detektor Kouře Netatmo je vybaven unikátní vestavěnou baterií s 10letou životností*, takže na výměnu nemusíte myslet. Baterie má stejnou životnost jako celé zařízení a dává vám jistotu, že se o případném požáru dozvíte za všech okolností. Po 10 letech doporučujeme vyměnit všechny detektory kouře.
Sleeping baby10 let bez upozorňování na nutnost výměny baterie*
Budí vás v noci detektor kouře, protože potřebuje vyměnit baterie? Díky Inteligentnímu Detektoru Kouře Netatmo a jeho zabudované baterii, která vydrží 10 let*, můžete dál klidně spát.
Snadná instalace
Přestaňte si lámat hlavu s připojením alarmu. Bezdrátový Inteligentní Detektor Kouře stačí připevnit na strop, stáhnout si aplikaci a váš domov bude hned chráněný proti požáru.
Kam Inteligentní Detektor Kouře instalovat?
Aby bylo zabezpečení a ochrana vašeho domova úplné, měli byste Inteligentní Detektor Kouře nainstalovat do každé ložnice, dětského pokoje i do chodby. Maximální bezpečnost vám zajistí instalace dalších Inteligentních Detektorů Kouře do obývacího pokoje, podkroví a také do sklepa. Nezapomeňte se seznámit s předpisy platnými ve vaší zemi. Použití detektorů kouře může být upraveno zákonem.
Where to install animationAutomatická diagnostika
Potřebujete se občas ujistit, že váš detektor kouře správně funguje? Inteligentní Detektor Kouře stále kontroluje stav své baterie, kouřového čidla a Wi-Fi připojení. Pokud zjistí jakýkoli problém, okamžitě pošle upozornění na váš smartphone.
Smoke alarm operationUpozornění na konec životnosti baterie
Pokud se blíží konec 10leté životnosti* baterie a zařízení je nutné vyměnit, Inteligentní Detektor Kouře vám pošle upozornění na smartphone.
Připomínka zvukového testu
V aplikaci si můžete nastavit měsíční, půlroční nebo roční připomenutí provedení testu Inteligentního Detektoru Kouře. Netatmo doporučuje provést zvukový test zařízení alespoň jednou ročně.
Vypnutí alarmu ze smartphonu
Spustila spálená topinka omylem alarm? Nemusíte šplhat na židli a snažit se dosáhnout na alarm instalovaný na stropě. Inteligentní Detektor Kouře můžete jednoduše ztlumit ze svého chytrého telefonu.
Soběstačné zařízení
Inteligentní Detektor Kouře je zcela samostatné zařízení. Nemusíte si k němu kupovat žádné drahé domácí řídicí jednotky.
Detektor Kouře pro úplnou ochranu
Optický (fotoelektrický) snímač kouře
85dB alarm při detekci kouře
Wi-Fi pro vzdálená upozornění
Vestavěné baterie s 10letou životností*
Integrovaná LED dioda, která informuje o stavu přístroje
Bluetooth s nízkou spotřebou energie pro ztišení alarmu na dálku a pro kompatibilitu se sadou HomeKit
  • Životnost při standardním používání. Životnost baterie se může lišit v závislosti na způsobu používání Inteligentního Detektoru Kouře. Další informace najdete na webové stránce https://netatmo.com/usage/nsd
Objevte naše produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: