AEOTEC Z-Pi 7 (ZWA025-C)

1 398 Kč
Na dotaz
AEOTEC Z-Pi 7 přídavný modul Z-Wave Plus v2 poskytuje Raspberry Pi konektivitu Z-Wave.
  • Připojí se k rozhraní Raspberry PI přes piny GPIO
  • Obsahuje všechny firmwaru ovladače a Z-Wave stack
  • Optimalizovaná anténa - dosah až 100 metrů (interiér)
  • Raspberry Pi není v balení
  • Z-Wave Plus v2 (Z-Wave 700)

Detailní informace

Detailní popis produktu

AEOTEC Z-Pi 7


Z-Pi 7 je přídavná deska určená k instalaci přímo na platformu Raspberry. Z-Pi 7 byl navržen tak, aby umožnil vývojářům softwaru uvést na trh řešení automatizace na míru, aniž museli spolu se softwarem vyvíjet jedinečný hardware. Po připojení k Raspberry Pi zpřístupní vývojářům úplné Z-Wave API včetně Z-Wave série 700.

Aeotec Z-Pi 7 byl vyvinut pro řízení akčních členů a senzorů v síti Z-Wave Plus samostatně napájen adaptér Z-Wave® GPIO. Je poháněn technologií Series 700 a Gen7 s využitím nativní integrace SmartStart a zabezpečení S2.

Z-Pi 7 je kompatibilní s Raspberry Pi i Raspberry Zero a fyzicky se připojuje k portu GPIO Rasberry. Jeho malé rozměry znamenají, že jej lze zabalit do libovolného pouzdra Raspberry a nabídnout tak bezproblémovou bránu typu "vše v jednom".

Z-Pi 7 je součástí sortimentu hardwaru na klíč společnosti Aeotec, který je navržen tak, aby umožňoval výrobcem řešení vytvářet automatizační řešení bez vývoje vlastního hardwaru.

Poznámka: Raspberry PI deska není součástí tohoto modulu.

Poznámky: Toto zařízení je typu bridge controller (ne static controller) - před zakoupením zkontrolujte, zda je s ním váš software schopen komunikovat.

AEOTEC Z-Pi 7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: