FIBARO Radiatorová hlavice

2 090 Kč –11 %
01 foto
2 090 Kč –11 % 1 850 Kč
Do týdne
Můžeme doručit do:
5.6.2024
Položka byla vyprodána…

Nejinteligentnější termostatická hlavice. Teplotu můžete měnit manuálně, na dálku pomocí aplikace, nebo nechat pracovat chytrou automatiku. Ušetří váš čas i náklady na vytápění. K dostání od října 2017.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ohromné spektrum možností

Termostatická hlavice FIBARO je inteligentní verze standardní hlavice, kterou běžně znáte. Dokáže sama regulovat teplotu dle vašich osobních preferencí na základě zabudovaného senzoru teploty, nebo externího čidla. Teplotu můžete také snadno regulovat na dálku pomocí mobilní aplikace. Vytopit si byt na příjemnou teplotu ještě než se vrátíte z dovolené? Žádný problém. Stejně tak může hlavice sama po vašem odchodu efektivně snížit teplotu pro maximální úsporu.

 Způsoby změny teploty
Ruční změna teploty

Ruční změna teploty

Teplotu můžete regulovat standardním způsobem, tak jak jste běžně zvyklí. Nejrychlejší způsob pro domácí regulaci. Změna teploty je navíc jednoduše indikována pomocí barevného LED kruhu.

Vzdálená změna teploty

Vzdálená změna teploty

Užijte si komfort vzdáleného ovládání naplno díky mobilní aplikaci FIBARO. Teplotu můžete jednoduše regulovat, ať už se nacházíte kdekoli na světě. Teplotu lze dokonce nastavit s přesností na 0,5°C.

Chytrý rozvrh vytápění

Chytrý rozvrh vytápění

Se systémem FIBARO můžete jednoduše nastavit rozvrh vytápění, který se přesně přizpůsobí vašemu životnímu stylu. Stanovený plán můžete samozřejmě na zvolený čas narušit manuálním ovládáním.

 

Přehledná a snadná kontrola

Jakmile se rukou přiblížíte k FIBARO termostatické hlavici, rozsvítí se barevný LED kruh, díky kterému budete ihned vědět v jakém teplotním rozmezí se pohybuje vaše domácnost. Budete tak mít rychlý přehled o aktuální teplotě, aniž byste museli zapínat mobilní aplikaci.

Přehledná a snadná kontrola
 
  

Externí senzor teploty

Externí senzor teploty

Termostatická hlavice FIBARO je vybavena integrovaným čidlem teploty. Pro využití plného potenciálu hlavice je však dobré využít ještě externí bezdrátové čidlo teploty, které můžete umístit kamkoli jen budete chtít. Díky tomu dosáhnete perfektní teplotu v domácnosti. Jedno čidlo může sloužit jako referenční bod až pro 3 různé termostatické hlavice FIBARO.

  

Funguje s většinou typů radiátorů

Hlavice funguje s drtivou většinou nejčastěji využívaných typů radiátorových ventilů. V balení kromě samotné hlavice najdete hned několik speciálních adapterů, které se přizpůsobí vašemu konkrétnímu ventilu. Snadno tak lze integrovat na ventil typu M30 x 1,5, RTD-N, nebo RA-N.

Funguje s většinou typů radiátorů

   

Individuální programy

Individuální programy

Zajistěte si maximální pohodlí a využijte plány přizpůsobené povaze jednotlivých místností. Nastavte si teplotu přesně podle místnosti, času a vašich zvyků. Zajistěte si například vynikající teplotu při koupeli, nahřáté ručníky a příjemnou atmosféru. FIBARO následně teplotu automaticky sníží, když se koupelna nepoužívá.

 
  

Perfektní v každém detailu

Nejpokročilejší technologie v kombinaci s perfektním designem dělají celé zařízení unikátním. Nechte ovládnout váš domov inteligencí termostatických hlavic FIBARO. Ovládání teploty nebylo nikdy snazší.

 Výstřižek
 
  

Snižte náklady až o 42%

Technologie a inteligence je to, co odlišuje termostatickou hlavici FIBARO od konkurence. Pokročilý algoritmus a využití časových programů dokáže efektivně snížit vaše náklady na vytápění až o 42%. Investice do chytré technologie FIBARO se vám tak velmi brzy vrátí. Díky tomu je celé řešení také velmi šetrné k životnímu prostředí.

Snižte náklady až o 42%

 
   

Spolupracuje s Apple HomeKit

Spolupracuje s Apple HomeKit

Termostatická hlavice FIBARO se kromě standardní Z-Wave verze dodává také ve verzi kompatibilní se systémem Apple HomeKit. Ovládejte hlavici jednoduše pomocí vašich Apple zařízení, tak jak jste běžně zvyklí, nebo využijte hlasové ovládání Siri. Kromě termostatické hlavice můžete zakoupit také další produkty FIBARO s podporou HomeKit - Senzor na okna a dveře 2, Detektor pohybu, nebo Detektor zaplavení.

 
  
 
 
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: