DoorBird D21DKV, Zapuštěná montáž, Nerezová ocel V2A, Broušená

86 346 Kč –10 %
DoorBird D21DKV, Zapuštěná montáž, Nerezová ocel V2A, Broušená
86 346 Kč –10 % 77 711 Kč
Na dotaz
IP dveřní stanice D21DKV pro bytové domy, z nerezové oceli, vč. zapuštěného pouzdra (na výšku), displeje a klávesnice (pouzdro pro montáž na povrch se prodává samostatně).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak to funguje

Představte si, že nejste doma a vaše děti se zamkly nebo vám kurýr veze balíček. S DoorBirdem to již není problém. Pokaždé, když vám zazvoní zvonek, dostanete notifikaci na váš tablet nebo telefon. Můžete nejen hovořit s návštěvníkem, ale také jej v HD kvalitě vidět. Už nikdy nezmeškáte žádnou návštěvu. S DoorBirdem můžete být na cestách a stále doma, když zloděj zmáčne zvonek, aby si ověřil, zda někdo odpoví.

Chytrá domácnost začíná u dveří
DoorBird je chytré řešení pro váš vchod. IP dveřní stanice může být použita jako samostatná jednotka, nebo může být integrována do již existujícího systému chytré domácnosti. I již existující klasické instalace, jako je dveřní zvonek nebo elektrické otvírání brány, může být používáno a kontrolováno přes aplikaci.

Výhody:
  • Otevřená API - místní rozhraní pro integraci se systémy 3. stran a SIP
  • Video a audio hovory - na chytrých telefonech nebo tabletech (iOS, Android) nebo na pevných linkách (SIP)
  • Chytrý mód pro přenos (STM) - audio/video komunikace v reálném čase, optimalizováno pro mobilní zařízení přes WiFi, 3G, 4G, 5G
  • Kompatibilní s chytrou domácností & ONVIF - Control4, Loxone, Crestron, Synology, QNAP, AVM FRITZ!fon, URC, RTI, ELAN, Fibaro, Bang & Olufsen a další 
  • Individuální plánování pro akce v určitém čase, např.:
    • RFID karta „abc“ má přístup pouze ve středu od 9 do 11 hodin
    • 4D pohybový senzor zapíná venkovní lampu mezi 21 a 6 hodinou. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: