Modul přemostění zátěže - FIBARO Bypass 2 (FGB-002)

415 Kč –20 %
Modul přemostění zátěže - FIBARO Bypass 2 (FGB-002)
415 Kč –20 % 332 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Bypass (modul přemostění zátěže) umožňuje modulu Fibaro Dimmer FGD211 zapojení zdrojů světel s minimální zátěží. Určeno pro obvody s napětím: 230 V +/-10 % 50 Hz

Detailní informace

Detailní popis produktu

FIBARO Bypass 2 (modul přemostění zátěže)


umožňuje modulu Fibaro Stmívač 2 zapojení zdrojů světel s minimální zátěží. Určeno pro obvody s napětím: 230 V +/-10 % 50 Hz
Bypass 2 je vyvinut pouze pro Stmívač 2 . Zapojení k jiným prvkům (vč. Stmívače 1) může způsobit poškození Stmívače 2, Bypasu 2 či zátěže.


Co to umí?

Miniaturní modul určený pro zapojení se stmívači. Díky němu můžete stmívat i svítidla s minimálním odběrem (např. LED moduly s odběrem 0,5 W). Obsahuje ochranu proti přehřátí. Díky svým rozměrům se vejde i se stmívačem přímo do standardní instalační krabice.


Jak vám to pomůže?

Nastavte si úroveň osvětlení dle vaší nálady a aktuálních potřeb. Pro práci maximální jas, pro odpočinek jas snížený a pro noční cestu na toaletu minimální. Naučte běžná tlačítka ovládat více světel najednou, přepínat scény nebo je ovládejte aplikací z pohodlí vašeho gauče. Udělejte z běžných světel stmívatelná. Zjistěte, zdali jste někde nenechali svítit a zhasněte klidně z druhého konce planety.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: