Zaco A9s

Tip
Značka: Zaco
10 199 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Vlajková loď... to je robotický vasavač Zaco A9s, který je opravdu všestraný. Patentovaný a vysoce efektivní systém vysávání ale především inovovaný systém vytírání předčí Vaše očekávání.

  • druh: robotický mop, robotický vysavač
  • sací výkon: 1000 Pa
  • úroveň hluku: 60 dB
  • výdrž: 120 min
  • funkce: automatický režim, čištění okrajů, mapování, návrat na místo zahájení práce, režim max
  • elektronická zeď

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZACO A9s

Tento deignový a inteligentní robot s 360 ° HD kamerovou navigací je vybaven revoluční funkcí aktivního vytírání. Vibrační vytírací patentovaný systém a vodní nádržka účině slouží k odstranění zaschlých nečistot. Prostřednictvím aplikace pro smartphony můžete nastavit množství vody potřebné pro úklid. Dále v aplikaci díky funkci RealTime máte také možnost sledovat, kde již robot úklid provedl a kde se momentálně nachází. Trasování úklidu u ZACO A9s je precizní a plánované, díky inteligentnímu navigačnímu systému.  Můžete si tak den opravdu příjemně užít podle svého gusta a úklid přenechat na něm.

ZACO A9S - KAMERA GIF

Multifunkční robot 3v1 - vysávání, vytírání a kartáčování

ZACO A9s je multifunkční přístroj, který proměníte podle potřeby pouze použitím vhodné nádržky. Speciální vodní nádrž A9s je vybavena čipem, kterým se ZACO po vložení nádrže automaticky přepne do režimu stírání.
 
ZACO A9S - MOKRO SUCHO
 
Stírací nádržka s pulzující spodní deskou

Vysávací a stírací robot A9s má inovativní funkci stírání, která odstraňuje zaschlou špínu z tvrdých podlah vybrací stírací lišty. Vytírání je tak stejně účinné jako by jste ho dělali ručně.

Prostřednictvím aplikace pro smartphony lze dodávku vody regulovat ve třech fázích. V chytré aplikaci také vidíte díky funkci RealTime kde se robot momentálně nachází ve vašem bytě a která místa již uklidil.
ZACO A9S - MOP GIF2
 
Plánování úklidu

Díky funkci intelliPlan mu navolíte v jakých dnech a časech má provádět úklid a s jistotou můžete odejít do práce. Díky chytré aplikaci, můžete toto nastavení kdykoliv změnit a po Vašem návratu domů bude uklizeno.

Ze smartphonu můžete odkudkoliv a snadno upravovat a plánovat časy úklidu a to dokonce i pokud jste mimo Vaše město. Takže spontánně ohlášená návštěva může přijít i když jste ráno vše nestihli uklidit.
 
ZACO A9S - HARMONOGRAM PRACY

 

Obsah balení:

     Robototický vysavač/mop A9s
     Nabíjecí stanice
     Adaptér
     Dálkové ovládání (včetně baterií)
     Gumový lamelový kartáč (v zařízení)
     Přídavný štětinový štětec
     Stírací modul s objemem 300 ml a hadřík z mikrovlákna
     Nádržka na prach 300 ml (v balení)
     Náhradní hadřík z mikrovlákna
     Náhradní filtr jemných částic
     2 náhradní boční kartáče
     Nástroj na údržbu a čistění
     Návod k obsluze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: