Inteligentní žaluziový vypínač - FIBARO Walli Roller Shutter (FGWREU-111)

1 879 Kč
Na dotaz
Fibaro FIBARO Walli Roller Shutter to je bezdrátový Z-Wave Plus nástěnný vypínač sloužící k ovládání, kontrolu a monitorování žaluzií, rolet a markýz

 • Bezdrátové Z-Wave ovládání - žaluzií, rolet, markýz
 • LED kruhová nastavitelná indikace 
 • Monitorování a analýza spotřeby
 • Z-Wave Plus 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fibaro Walli žaluziový ovladač (Fibaro Walli Roller shutter)

 
zásuvka Fibaro Walli

Chytrý radiově řízený žaluziový modul, který vám umožní ovládat bránu, žaluzie, závěsy a přednastavené scénáře pouhým jediným kliknutím. Zkrotíte s ním své výdaje za elektřinu – měří spotřebu. Vše můžete kdykoliv a kdekoliv sledovat z aplikace svého chytrého telefonu. A navíc – Fibaro prvky umožňují propojení s technologiemi jiných výrobců.. Osvícení LED kroužku lze vypnout.

Fibaro Walli žaluziový

Klíčové vlastnosti:

 • Kombinovaný aktor s mikrovypínačem – snadno a rychle se montuje 
 • Krátkocestný přepínač 
 • Ovládání žaluzií a závěsů pomocí hlasových příkazů.
 • Vzdálené ovládání garážových vrat.
 • Přizpůsobení barev LED RGBW kroužku podle preferencí uživatele.
 • Ovládání několika žaluzií a přednastavených scénářů jedním kliknutím.
 • Dálkové ovládání žaluzií a závěsů.
 • Monitorování výkonu a spotřeby energie.Protokol Z-Wave Plus
 • S využitím redukce jsou FIBARO Walli prvky kompatibilní s designy jiných výrobců: GIRA System 55(Standard 55, E2, Event, Event Clear), Legrand Céliane nebo Schneider Odace.

Fibaro Walli žaluziový

Libovolné podsvícení

Tón barvy LED podsvícení kroužku spínače si můžete nastavit přesně podle vašich představ. Ale když budete chtít, můžete podsvícení i vypnout. Anebo si v horní části nastavíte jiný tón než ve spodní – pro ještě snazší užívání. Nastavte ho na svou oblíbenou barvu nebo tak, aby dokonale ladil s vaším interiérem.

Snadná montáž

Chytré prvky Fibaro Walli jsou navržené tak, aby zručný kutil měl během pár okamžiků hotovo. A to díky spojení aktoru s mikrovypínačem. Vše jde hladce a rychle. Samozřejmě, při dodržení všech bezpečnostních postupů.

Fibaro Walli žaluziový

Fibaro Walli přepínače jsou precizně a kvalitně zpracované, se smyslem pro detail a krásu.

Fibaro Walli žaluziový

zásuvka Fibaro Walli

Osvětlení prostoru

zásuvka Fibaro Walli

Malí průzkumníci se často bojí tmy. S Walli už noční výpravy po domě nebudou tak děsivé. LED kroužek jim jemně posvítí na cestu zpátky do pokojíčku nebo do postýlky.
Komplexní mobilní aplikace
zásuvka Fibaro Walli
I pokud si koupíte jen jedno zařízení značky Fibaro, oceníte výbornou mobilní aplikaci. Fibaro SmartHome můžete kdykoliv doplnit o další chytré prvky a postupně si tak vybudovat celou chytrou domácnost. Není třeba se ničeho bát, žádné stavební práce k tomu nejsou potřeba. Fibaro komunikuje pomocí radiového signálu. Všechno můžete mít pod kontrolou v mobilu nebo klidně i z hodinek. Kdykoliv, kdekoliv.

zásuvka Fibaro Walli

Kontrola spotřebyFibaro zásuvky a přepínače umí měřit spotřebu elektrické energie. V mobilní aplikaci si pak snadno dohledáte, které zařízení spotřebovává ve vašem domě nejvíce elektřiny. Dá vám do ruky skvělý nástroj, díky kterému můžete snadněji krotit své účty za elektřinu.
Produkty od FIBARO – to je záruka skvěle fungujících komponentů a odladěného softwaru.
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: