Xiaomi Aqara Temperature Sensor - Chytrý senzor teploty a vlhkosti

Akce Novinka
Značka: Xiaomi
499 Kč –5 %
Xiaomi Aqara Temperature Sensor - Chytrý senzor teploty a vlhkosti
499 Kč –5 % 470 Kč
Položka byla vyprodána…

Sensor teploty a vlhkosti Xiaomi Aqara určený pro chytrou domácnost. Senzor dokáže měřit teplotu, vlhkost a nově i atmosferický tlak a to velmi přesně. Teplotu můžete sledovat vzdáleně a díky grafu sledovat, jak se teplota měnila v minulosti. Slouží také automatizace chytré domácnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xiaomi Aqara Temperature Sensor - Chytrý senzor teploty a vlhkosti

Chytrý senzor vibrací Aqara Xiaomi, snadno umístíte kamkoliv, kde chcete mít vždy aktuální informace o teplotě a vlhkosti. Tato nová generace senzoru, umí ještě navíc měřit atmosferický tlak. Při výběru vhodného místa, dbejte na skutečnost, že senzor nesmí přijít do přímého kontaktu s vodou. Senzor lze snadno nalepit kamkoli, díky přiložené nálepce. Další důležitou podmínkou je aby byl senzor v dosahu chytré brány Aqara Hub.

Po připojení k síti Vaší chytré domácnosti, budete moci sledovat aktuálné teplotu prostřednictvím mobilní aplikace vždy a všude. Stačí Vám jen přístup k internetu.V mobilní aplikaci můžete také zpětně sledovat kontinuální vývoj teploty v minulosti. S informacemi o aktuální teplotě, můžete navíc vytvářet automatizace Vaší chytré domácnosti. 

Rozsah měření teploty je od -20 C° do +50 C° s přesností na 0,3 C°. Vlhkosti dokáže měřit v rozmezí 0 - 100% RH ( s odchylkou ±3%). Novinka, měření tlaku pak v rozsahu 30 kPa - 110 kPa (±0,12 kPa). Senzor je napájen knoflíkovou baterií CR2032. Jedna tato baterie vydrží více než 2 roky provozu. 

Senzor nefunguje samostatně! Ale je nutné jej použít v kombinaci s bránou Aqara Smart Hub. Všechny výrobky z řady Xiaomi Aqara umí komunikovat s chytrou domácností Google Home a Apple HomeKit.

Upozornění! Určeno pouze pro řídící jednotku s americkou/čínskou zástrčkou a nastaveným regionem Mainland China!

Stručný návod k instalaci: zde

Vlastnosti:

Model: WSDCGQ11LM
Rozměry: 36x36x9 mm
Hmotnost: 110 g
Bezdrátový protokol: Zigbee
Baterie: CR2032
Pracovní teplota: -20 C° až +50 C°
Pracovní vlhkost: 0-100 % RH, pozor na kondenzovanou vlhkost (není voděodolný)
Obsah balení: 1x senzor, 1x nálepka
 

Mobilní aplikace:

Mi Home: Andoid (5.4.+) / iOS (9.0+)
Apple Home: Andoid (4.4+) / iOS (iOS 11+)
Aqara Home: Andoid (5.4+) / iOS (10.3+)
 
Další senzory chytré domácnosti Xiaomi Aqara, které se skvěle doplňují při vytváření automatických pravidel.
 
 
 
XIAOMI AQARA TEMPERATURE SENSOR - CHYTRÝ SENZOR TEPLOTY A VLHKOSTI a tlaku 1XIAOMI AQARA TEMPERATURE SENSOR - CHYTRÝ SENZOR TEPLOTY A VLHKOSTI a tlaku 2XIAOMI AQARA TEMPERATURE SENSOR - CHYTRÝ SENZOR TEPLOTY A VLHKOSTI a tlaku 3XIAOMI AQARA TEMPERATURE SENSOR - CHYTRÝ SENZOR TEPLOTY A VLHKOSTI a tlaku 5XIAOMI AQARA TEMPERATURE SENSOR - CHYTRÝ SENZOR TEPLOTY A VLHKOSTI a tlaku 6Xiaomi Aqara Hub Smart home zabezpeceni domacnostiXIAOMI AQARA TEMPERATURE SENSOR - CHYTRÝ SENZOR TEPLOTY A VLHKOSTI a tlaku 4XIAOMI AQARA TEMPERATURE SENSOR - CHYTRÝ SENZOR TEPLOTY A VLHKOSTI a tlaku 7

Doplňkové parametry

Kategorie: ZigBee
Barva: White
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: