JEDNODUŠE dokonalý trávník ...

O dokonalý sestřih vašeho trávníku se postarají robotické sekačky Robomow

Milujete práci na zahradě, ale sekání trávy není zrovna váš koníček? Nevěste hlavu. Společnost Robomow představuje robotické sekačky RS Royal615 Pro a RC 304u, které se o perfektní sestřih trávníku postarají za vás.

 

Prvně zmíněná sekačka, model Robomow RS Royal615 Pro, je vybavena dvěma robustními noži, díky kterým si poradí i s vysokou trávou a náročnými podmínkami. Protože má extra výkon, rychle a dokonale sestřihne trávník o velikosti až 3 000 m2a zarovná jej do výšky od 20 do 80 mm. Sekačku Robomow RS Royal615 Pro lze ovládat skrze mobilní a webovou aplikaci. Těmi lze nastavovat a kontrolovat její činnost, aktivovat ji lze ale také hlasově. Pro váš klidný spánek je model zabezpečen proti krádeži.

 

O váš trávník se postará také robotická sekačka Robomow RC 304u. Model s šíří seče 28 cm hravě zarovná trávník do libovolné výšky od 15 do 60 mm. Sekačka Robomow RC 304u je vybavena stejnosměrným kartáčovým motorem sečení. Snadno si poradí se zahradou o velikosti až 1 000 m 2 . Tento malý a lehký stroj, který váží 11,5 kg, lze ovládat také mobilní aplikací. 

 

Aplikace se připojuje skrze Bluetooth a jejím prostřednictvím je možné kontrolovat činnost sekačky a upravovat její nastavení. Užijte si léto plné zábavy a starosti o trávník nechte malému robotickému pomocníkovi! 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení