LaMetric Time, inteligentní hodiny

6 162 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Chytrý budík - propojení se sociální sítí, notifikace, předpověď počasí, rádio, iOS/Android

Detailní informace

Detailní popis produktu

LaMetric Time

LaMetric 

Chytré, neuvěřitelně přesné a zábavné hodiny :-).LaMetric jsou chytré digitální hodiny, se kterými už nikam nepřijdete pozdě, nezmeškáte žádnou schůzku a díky nimž budete mít vždy na očích aktuální notifikace ze sociálních sítí či e-mailu. Zvládají také sledovat aktuální počasí, kurzy měn nebo pohyby na burzách a vše zobrazí na přehledném digitálním displeji. Poslechnete si také své oblíbené radio stanice díky zabudovanému tuneru nebo využijete integrovaných reproduktorů komunikujících s vaším smartphonem pomocí Bluetooth.


LaMetric Time


Inovativní technologie zobrazení umožňuje snadnou čitelnost úplně pro každého


LaMetric Time


Senzor okolního světla přesně vyladí jas hodin tak, aby pohled na LaMetric byl příjemný i v noci a neoslňoval vás.

LaMetric Time


Hodiny LaMetric spolupracují s mnoha zařízeními určenými pro chytrou domácnost. Díky tomu vám mohou zobrazit nejen čas, ale také aktuální teplotu či dokonce upozornění na únik plynu. Jste-li například v práci, můžete pomocí aplikace ve vašem telefonu či tabletu zaslat zprávu domů rodině. Hodiny z aplikace přijmou textovou zprávu i jednoduché grafické animace.
LaMetric Time
LaMetric funguje i jako reproduktorHodiny snadno nastavíte pomocí mobilní aplikace pro Andoid nebo iOS. LaMetric jsou navíc neustále připojeny na WiFi, tudíž sledují vše, co je pro vás nejdůležitější. LaMetric může fungovat i jak bezdrátový reproduktor pro streamování hudby např. ze Spotify, iTunes a dalších.

LaMetric Time




Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: