AeoTec Multisensor 6 - Detektor

1 690 Kč
Vyprodáno (1 ks)

Aeotec multisenzor 6 představuje univerzální sensor sítě Z-Wave, který je schopen měřit až 6 veličin v rámci jednoho zařízení, a to pohyb, teplotu, úroveň osvětlení, vlhkost, otřesy a úroveň UV záření.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POHYBOVÝ SENZOR

Pohyb pro ochranu. Pohyb pro sledoanie přítomnosti. Pohyb pro správu. Pohybový senzor v tomto multisenzorem je perfektní nejen pro inteligentní bezpečnostní systém. S dosahem až 5 metrů a 120 stupňovým zorným polem sbírá data o pohybu, což může použít pro zajištění bezpečnosti, topení, osvětlení ...

TEPLOTNÍ SENZOR

Od žaluzií, přes ventilátory a termostaty, máme mnoho možností jak zajistit správnou teplotu v místnosti. Pohybový senzor 6 generace má dostatek inteligence na to, aby to zajistil. Tento senzor dokáže měří teplotu od -10 až do +50 stupňů Celsius a reportovat je do centra.

SVĚTELNÝ SENZOR

Automatické svícení je pouze tak inteligentní, jako je inteligentní systém, který ho ovládá. S měřením síly světla v reálném čase je možné svícení přizpůsobit do detailů.

SENZOR VLHKOSTI

Prostory jako koupelna, kuchyň ... mohou být někdy až příliš vlhké zatímco jiné mohou být příliš suché. Multisenzor 6 nabízí monitorování vlhkosti v rozmezí 0 až 100%, což systému umožňuje spustit to správné zařízení ve správný čas, například ventilátor, otevřít okno, odvlhkovač či zvlhkovač vzduchu.

SENZOR VIBRÁCÍ

Sleduje prostředí, ve kterém se nachází, ale i manipulaci s ním. I nejmenší vibrace reportuje do centra a může například spustit alarm.

UV SENZOR

Pro perfektní řízení prostředí je potřebné jeho dokonalé poznání. Díky sledování UV je možné ochránit například nábytek před silným zářením. Měření probíhá v souladu s World Health Organisation UV index.

PERFEKTNÍ NAPÁJENÍ

Super životnost baterie nemusí znamenat nejlepší řešení pro každého. Proto multisenzor 6 může běžet i na USB kabelu, což mu umožňuje měření všech hodnot iv reálném čase.

DOSAH 

Screen Shot 2017-05-22 at 14.48.23Screen Shot 2017-05-22 at 14.48.33

 Baterie nejsou součástí balení. Napájení pomocí 2xCR123

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Z-WAVE
Napájení: USB nebo 2x CR123A
Baterie v balení: Ne
Senzory: Vlhkost, teplota, pohyb, světlo, UV, vibrace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: