Aeon Labs Ovladač Garážových Dveří - Gen5

Tip
Značka: Aeotec
3 590 Kč –2 %
Aeon Labs Ovladač Garážových Dveří - Gen5
3 590 Kč –2 % 3 490 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Garážová vrata je jedním z nejpoužívanějších a nejdůležitějších vchodů do vašeho domu. Její jednoduché ovládání a kontrolu vám umožní ovladač garážových vrat od Aeotecu spolu se senzorem otevření.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zabezpečte bránu od garáže

Garážová vrata je vstupem do tvého domu a ke tvému majetku, musíš si být tedy jistý, že je bezpečná. Aeotec se postaral o tom, aby tento ovladač nebyl jen tak lehce prelomiteľný. Technologie Aeotec Gen5 používá kódovaný bezdrátový signál. Díky tomu tento ovladač brány používá stejné Nemožnost hacknutí jako banky - AES 128-bit. Navíc tento modul komunikuje na frekvencí Z-Wave, díky čemuž obchází běžně používané frekvence jako Wifi či Bluetooth.

Nejen majetek, ale i lidé

Tento ovladač brány se nestará jen o zabezpečení majetku, ale také o to, aby se tobě nebo členem tvé rodině nic nestalo při používání brány. Splňuje tak všechny podmínky normy UL325, které musí splňovat garážová vrata.

Vizuální signál - tento ovladač před spuštěním jakéhokoliv pohybu spustí vizuální signál a LED začne blikat.

Zvukový signál - pokud vizuální signál není viditelný, tento ovladač může upozornit na příchozí pohyb i zvukem a to jakoukoliv nahranou MP3 (až 100 různých)

Vše, co potřebuješ, je v balení

Od úchytek na stěnu, přes kabeláž (2 kabely připájeny na bránu) až po USB kabel, kterým můžeš do ovladače nahrát MP3. Vše najdeš v balení.

manuální ovládání

Ovladač brány lze nainstalovat tam, kde by si měl klasický vypínač. Díky tomu, že můžeš použít vodiče, které máš v krabičce vytaženy je instalace ještě jednodušší. A ovládat bránu budeš moci i manuálně, tlačítkem, které je uprostřed tohoto ovladače.

Skutečně chytrá brána

Připojená brána však neznamená jen možnost jejího ovládání přes mobil či ovladač. Důležitou součástí chytré brány je i to, aby si kdykoliv věděl, zda je brána zavřená nebo otevřená. Proto je součástí balení i senzor na samotnou bránu. Tento senzor reaguje na jeho naklonění. To znamená, že po tom, jak ho namontovat na samotnou bránu dokáže reportovat své naklonění. Představ si tedy, že už nikdy nezapomeneš bránu otevřenou!

Více informací o inteligentních domech s protokolem Z-Wave najdete na www.smartroom.cz

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Z-WAVE
Napájaní ovladače: 5V DC zdroj (součást balení)
Napájení senzoru: baterie (2 roky výdrž)
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: