Danalock V3 Inteligentní zámek Bluetooth & Z-Wave

6 162 Kč –5 %
Danalock V3 Inteligentní zámek Bluetooth & Z-Wave
6 162 Kč –5 % 5 854 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Inteligentní zámek PolyControl Danalock V3 poskytuje vzdálené ovládání pro zamykání/odemykání dveří. Pracuje samostatně prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth, a také ho můžete přidat do Z-Wave sítě, která zajistí dálkové ovládání. Jeho instalace je jednoduchá, ale je nutná vhodná cylindrická vložka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nová verze Danalock V3 je založena na přáních oddaných zákazníků a posledním vývoji v bezpečnosti dat a technologii inteligentních domácností. Menší, bezpečnější, odolnější a jednodušší na instalaci, to je zařízení Danalock V3, které je lídrem na trhu s inteligentními zámky a udává nové standardy, které mají přijít. K inteligentnímu zámku Danalock je třeba dokoupit cylindrickou vložku Gerda.Zajímavý design
Více než desetiletí zkušeností koncentrovaných do jednoho výjimečného produktu.

Jednodušší přístup
Představte si situaci, že jste jediným vlastníkem vašeho Danalock. Nicméně chcete, aby ostatní měli přístup do vašeho domova, stačí vytvořit a odeslat trvalé, opakující se, nebo dočasné přístupové klíče prostřednictvím SMS nebo e-mailu. Získejte upozornění, když uživatelé přijmou vaši pozvánku a kdykoliv, když se zámek použije.

Zjistěte, kdy se vaše děti vrátí domů!
Nebojte se znovu ztraceného klíče nebo zapomenutého kódu brány. Danalock usnadňuje dětem zamknout a odemknout dveře, a tak přesně víte, kdy jsou dveře použity a kým.


Jednoduššeji se montuje
Montáž zařízení Danalock V3 je jednodušší, než kdykoliv předtím. Jednoduše ho napasujte do zámku a používejte.
Globální přizpůsobení
Danalock je jediný inteligentní zámek, který se hodí do každého regionu na celém světě - od USA a Evropy po Japonsko.


Interoperabilita
Interoperabilita byla vždy základním kamenem produktů společnosti Danalock. V3 je zdaleka nejrozšířenější a nejpružnější dostupná platforma a stanovuje nové standardy v interoperabilitě s více platformami.
Bezpečnostní čip na vysoké úrovni a AES 256
Danalock V3 je vybaven speciálním čipem TPM, který zvládne všechny bezpečnostní aspekty. Čip ukládá šifrovací klíče s mimořádně vysokou úrovní bezpečnosti. Všechny klíče jsou vyměňovány bez jakýchkoliv soukromých informací, které opouštějí čip. Spojení mezi telefonem a zařízením Danalock V3 se provádějí podobně jako TLS 1.2, který používají banky a bezpečnostní systémy po celém světě. Vysokou úroveň bezpečnosti potvrdily společnosti jako Apple, Amazon, Google Nest a mnoho dalších.


Platforma Danalock
K dispozici jsou plně zdokumentované SDK a rozhraní API. Danalock V3 můžete integrovat do své vlastní komerční platformy s existující mobilní aplikací, podnikovou aplikací nebo rezervačním systémem. Platforma Danalock podporuje všechny možnosti integrace pro aplikace třetích stran.
TwistAssist
Jemně otočte úchytem a dveře se odemknou nebo zamknou samy. Po 5 sekundách můžete otáčet opět, mezitím Danalock zvládne zamknutí / odemknutí.


 • Technické detaily:
 • Z-Wave Plus & Bluetooth 4.0 (BLE) verze 
 • EU frekvence: 868,42 MHz (Z-Wave)
 • Úroveň zabezpečení: 256 bit AES
 • Obsah balení: 1x Danalock V3 včetně baterií (bez cylindrické vložky)
 • Materiál: eloxovaný hliník / ABS
 • Barva: stříbrná
 • Rozměry: 59 x 59 mm
 • Váha s baterií: 195 g
 • Napájení: 4x CR123
 • Životnost baterie: 6 - 12 měsíců (9000 cyklů)
 • Točivý moment: 1,5 Nm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: