Danalock Danapad V3 klávesnice

3 025 Kč
Na dotaz
Bezdrátová smart bluetooth klávesnice Danalock Danapad V3 ve stříbrné barvě z ušlechtilé oceli slouží k ovládání elektronického zámku Danalock bez použití mobilního telefonu. Zařízení je připraveno pracovat ve venkovním prostředí, stačí vědět PIN kód a pomocí bluetooth spojení otevře zámek na dveřích. Pomocí aplikace můžete přidělit až 20 různých PIN kódů. Napájené je pomocí 4x AAA bateriemi. Šifrování signálu je zajištěno na úrovni AES256.    

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak Danapad V3 využijete?
Elektronický kódový zámek Danapad V3 je kompatibilní se všemi verzemi chytrých elektronických bezpečnostních zámků Danalock V3, kromě setu s protokolem HomeKit. Využije ho každý, kdo ocení flexibilnější přístup do domu, bytu nebo kanceláře prostřednictvím kódů Danapad. Tahle bezpečnostní vychytávka vám nejen uvolní místo v tašce, ale oceníte ji kdykoliv, kdy potřebujete vyjít úplně nalehko.

Danapad V3 se pyšní elegantním designem a minimálním rozměrem (celé zařízení je jen o něco větší než hokejový puk). Je navržen pro jakkoliv extrémní počasí – funkčnost klávesnice je zajištěna v horkém i mrazivém počasí. Odolává účinkům soli, mlhy a deště.

Elektronický kódový zámek Danapad V3 pro chytré zámky Danalock V3 snadno nainstalujete kamkoliv

Jak kódový zámek zprovozníte?
Instalace Danapadu nezanechá žádné stopy na vašich dveřích ani nevyžaduje úpravy vstupních prostor. Na dostupném místě v Bluetooth dosahu zámku (přibližně 5 m) umístěte Danapad s pomocí montážní pásky, nebo 2 vrutů.

Danapad V3 se k zámku připojí přes Bluetooth rozhraní s využitím šifrovacího algoritmu. Každý host pak ovládá chytrý zámek přes přidělený PIN kód. Správa kódů probíhá v přehledné aplikaci Danalock, která je zdarma ke stažení pro systémy iOS a Android. O zbytek už se postará chytrý zámek Danalock V3.

Kódový zámek podporuje až 20 PIN kódů, které vytvoříte v aplikaci Danalock. Každý člen domácnosti nebo rodiny si zvolí kód složený ze 4 až 10 číslic. Ovládání smart telefonem samozřejmě zůstává beze změny, takže máte jistotu v případě, že PIN zapomenete, nebo naopak pokud se vám telefon třeba vybije.

Elektronický kódový zámek Danapad V3 pro chytré zámky Danalock V3Shrnutí vlastností a technická specifikace

 • Kompatibilní s bezpečnostními zámky Danalock V3
 • NENÍ kompatibilní s verzí Danalock V3 Bluetooth & HomeKit (Porovnání kompatibility verzí zámků Danalock V3)
 • Délka PIN kódu 4 – 10 číslic
   
 • Paměť pro až 20 různých PIN kódů
 • Rozměry 35 mm x 82 mm
 • Baterie 4x AAA
 • Rozhraní Bluetooth 4.2
 • Hmotnost 120 g
 • Úroveň bezpečnostního šifrování bez protokolu pro chytrou domácnost AES 256
 • Úroveň bezpečnostního šifrování s protokolem pro chytrou domácnost AES 128
 • Instalace pomocí montážní pásky, nebo 2 vrutů (není součástí balení)

Obsah balení
 • Danapad V3
 • Montážní podložka
 • 2 vruty, 2 hmoždinky

Aplikace
logo aplikace Danalock
Aplikace Danalock zdarma pro chytré telefony a tablety se systémem iOS (od verze 9.0) s podporou Bluetooth 4.2.

Dokumentace
Návod na montáž Danapadu


logo Danalock

Světový leader ve vývoji a výrobě chytrého zámečnického příslušenství Danalock je stále ještě rodinná firma vlastněná otcem a synem Overgaardovými. Chytré zámky pro domácí i komerční sféru už více než 10 let vyvíjí a zdokonaluje tým sídlící v Dánsku.

Záběr firmy je celosvětový, což se promítá i do rozsáhlé zkušenosti s nejrůznějšími typy dveří, zámkových systémů a technologií. Pojítkem všech produktů jsou smart technologie, velký uživatelský komfort a nadstandardní bezpečnost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: