Aeotec DUAL Nano vypínač s měřením spotřeby

Novinka
Značka: Aeotec
ZDARMAZDARMA
pck oprtr dualnanoswitchIeXPeJ4UkRUO8
1 890 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024

DUAL Nano vypínač s funkcí měření spotřeby je ideálním pomocníkem v síti Z-Wave především díky širokému použití a možnosti spínání 24VDC i 230VAC.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aeotec DUAL Nano vypínač.

S funkcí měření spotřeby!

Ovládej jakýkoliv vypínač.
Odkudkoliv.
Bezdrátově.

Zásuvky a vypínače světel byly neuvěřitelnými vynálezy. Změnily svět! Pokud nemůžeš stát ale hned vedle nich a manuálně jejich stisknout tak jsou zbytečné.
Toto se však změnilo. Budoucnost je chytřejší, a chytřejší je i tvůj dům. DUAL Nano vypínač nabízí kompletní bezdrátovou kontrolu nad vypínači a zásuvkami. (Ve spojení s řídící jednotkou Z-Wave)

 

 
aeotec-nano-switch
Úplná kontrola

DUAL Nano vypínač nabízí úplnou kontrolu a to  jednoduše. Neuvěřitelně malý DUAL Nano vypínač se nainstaluje za jakýkoliv vypínač, bez speciálních požadavků. Jednoduše vyjměte vypínač, nainstalujte za něj DUAL Nano vypínač a zpět zase vložte vypínač. Světlo či zásuvku tak už můžete ovládat i bezdrátově. Staré vypínače se tak stávají moderními a bezdrátovými.
z-wave-in-wall-switch

 

Totální kontrola.

Pokud je DUAL Nano vypínač již instalovaný pod stávající vypínač, můžete využívat všechny možnosti, které Z-Wave Plus umožňuje. Možnosti ovládat, automatizovat a monitorovat světla nebo zásuvky a to odkudkoliv a kdykoliv. S Nano vypínačem nemusíte měnit původní vypínače či zásuvky, i nadále je můžete používat tak, jako dosud.

 

 Celý dům

DUAL Nano vypínač je zařízení, který nainstalujete za minutu a umožňuje opravdu velké věci. Dokáže ovládat elektroniku, kterou používáte každý den, jako například světla, multimédia, spotřebiče ... Nicméně s rozšiřováním Vašeho SMART HOME přibývají i další zařízení, jako jsou bezpečnostní zařízení, zavlažování, topení ... DUAL Nano Vypínač to všechno zvládne.

z-wave-heater-on
 
 
Dokonale malý
 
DUAL Nano vypínač se instaluje pod stávající vypínač nebo do zásuvky.
Aby to bylo možné, musí být dokonale malý. A on je. Je o 60% menší než první verze Mikro Smart Vypínače od Aeotec. Měří pouze 19,5mm na hloubku a byl navržen tak, aby ho bylo možné nainstalovat do každé instalační krabičky (doporučeno 6cm z důvodu možnosti překážení kabelů nebo Wago svorek)Screen Shot 2017-07-17 at 12.48.31
nano-switch-wiring
 
Srovnání:
  
Z-Wave moduly od Aeotecu jsou velikostně velmi podobné ostatním značkám. Jsou však jemně robustnější, což do určité míry činí jejich nevýhodu pokud nemáte pod vypínačem dostatek místa, avšak jejich robustnost má v porovnání s konkurenčními výrobky význam. Tento modul je totiž nejsilnějším relé z konkurence. Nabízí až spínání 10A (5A na výstup). To je v porovnání s 8A (4A na výstupu) od Fibara a Qubino modulu o něco víc, co může přijít vhod.

relátka Z-Wave
 
Konstrukčně je však Aeotec jednoznačně nejpevnějším modulem, což je cítit hned na první dotek. Jeho hmotnost, použitý materiál i síla svorkovnice jsou na pocit o třídu lepší než u konkurenčních produktů.
relátka zvrchu
 
Tento modul je po celé šířce trochu širší než ostatní, protože Qubino modul právě v této oblasti dominuje a Fibaro moduly, jsou sice v určité části širší, v polovině se však jemně zužují. Rozdíly mezi Aeotec a Fibaro jsou však minimální. Philio modul, i když je jemně užší, má celkově největší rozměry.
Veľkosť Z-Wave modulov
 
Výhody:
+ Modul je vysoké kvality, pevný
+ Spínání 10A (5A na výstup)!
+ Možnost použít s 230V i 24V
+ Dobrý poměr Cena / výkon
 
Nevýhody:
- Jemně větší rozměry
- Fibaro a zařízení píše (Not Configured) co musí vyřešit Fibaro
 
Závěr:
Pokud spotřeba není prioritou a její sledování nemusí modul obsahovat, pak je tento výrobek výborným nástrojem pro připojení dvou zařízení.
 
 
Technické parametry:
 
Maximum: 2,300 W
Funguje s vypínači i tlačítky
Vlastní spotřeba: <0,8 W
Přepíná až do 10 A (5A na výstup)
Z-Wave generace 5
Vyžaduje si nulový vodič
Malý, ale bez kompromisů v bezpečnosti - 4.2cm x 4cm x 2.5cm
230V i 24V použití

 


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Z-WAVE
Napájení: 230V a 24V
Výstup: 10 A (5A na výstupu)
Rozměry: 4.2cm x 4cm x 2.5cm
Měrení spotřeby: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: